Yemek Sepeti Joker Yakalama Yöntemleri

İnternette yemek denilince yemek sepeti, yemek sepeti denilince tabii ki yemek sepeti joker indirimi akıla gelmektedir. Joker yakalama yöntemleri hakkında bilgi vermeden önce bu indirimin ne anlama geldiğini bilmeyenlere okuyucularımıza anlatalım.

Yemek Sepeti Joker İndirimi Nedir?

Yemek Sepeti hakkında ufak bilgiler vererek hafifçe geçmişine değinmek istedik. Şimdi asıl meselemize gelebiliriz. Artık çoğu kişi günlük en az 1 öğününü yemek sepeti sitesi üzerinden sipariş vererek tamamlıyor. Eğer siz de bu kişilerden biriyseniz yemek sepeti joker uygulamasını mutlaka duymuşsunuzdur. Satın aldığınız yemeğin fiyatına göre yemek sepeti tarafından belirli bir miktarda indirim uygulanıyor. Bu indirimler 30TL’ye 10TL, 40TL’ye 15TL, 70TL’ye 25TL ve 120 TL’ye 45TL olacak şekilde yapılıyor. Örneğin 30 TL’lik siparişinizi joker indirimi bulunan bir restorandan verirseniz size yansıyacak toplam ücret 20 TL olacaktır. Yine aynı şekilde 40TL’lik siparişinizi 25TL gibi bir miktara alabilirsiniz.

yemek sepeti joker

Yemek Sepeti Joker İndirimi Ne Zaman Olur?

Yemek sepeti joker indirimi için belirli bir zaman kısıtlaması yoktur. Ancak genel olarak öğle ve akşam saatlerinde bu indirimin yapıldığı bilinmektedir. Ortalama zaman dilimleri verecek olursak 11-13 ve 17-19 saatleri arasında indirim bulunan restoran sayısının maksimum seviyede olduğunu söylememiz mümkün. Ancak tabi ki sadece bu saatler içerisinde indirimlere rastlamıyoruz. Günün her saatinde ve her dakikasında yemek sepeti joker indirimi fırsatını yakalayabiliriz. Peki bu joker fırsatı karşımıza çıkmazsa ne gibi adımlar izleyebiliriz? Joker indirimini yakalamak için belirli yöntemler var mı?

Yemek Sepeti Joker İndirimi Yakalama

Yemek sepeti sitesinde joker indirimlerinden en iyi şekilde faydalanabilmek için bazı yöntemler var. Bu yöntemleri az sonra sıralayacağız. Ancak öncelikle şunu bilmenizi istiyoruz ki joker indirimleri bulunduğunuz il ve ilçeye göre değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin bir ilçede her gün beş ve üzeri joker indirimine rastlarken diğer ilçede hiç rastlamama şansınız var. Yine de joker yakalama şansını en üste taşımak için gerekli adımlardan ve yöntemlerden bahsedelim:

İlçe-Semt Değiştirerek Yemek Sepeti Joker Yakalama

En yaygın ve sık kullanılan yöntem olan ilçe veya semt değiştirme yöntemi ile yemek sepeti joker yakalama şansınızı arttırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yemek sepeti ana sayfasında üst kısımda bulunan menüden kendinize yakın semt ve ilçeleri seçerek ara butonuna tıklamak. Tüm ilçeleri ve semtleri tek tek deneyebilirsiniz. Hepsinde çıkan jokerler farklı olacaktır. Bu yöntemde dikkat edilmesi gereken sadece bir şey var. O da adresinize yakın semtleri veya ilçeleri seçmek. Çünkü adresinizden uzak bir yeri seçerseniz teslimat yapılmama gibi bir durum söz konusu olabilir.

yemek sepeti joker indirimi taktiği

Hesap Değiştirerek Yemek Sepeti Joker Yakalama

Hesap değiştirerek yemek sepeti sitesindeki joker indiriminden faydalanabilirsiniz. Ancak fazla yeni hesap oluşturmamaya dikkat edin. Aksi taktirde yemek sepetinden uzaklaştırılabilirsiniz. Bu yüzden bu yöntemi çok fazla önermemekle birlikte eğer yaşadığınız evde sizden başka kişiler de yaşıyorsa bu kişilerin adına yemek sepeti hesabı açmanız daha sağlıklı olacaktır.

Farklı Tarayıcılarla Yemek Sepeti Joker Yakalama

yemek sepeti joker

Yemek sepetinde joker yakalamanın çeşit çeşit yolları var. Bunlardan biri de farklı tarayıcılardan hesabınıza girmek ve şansınızı denemek. Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Microsoft Edge gibi farklı tarayıcılardan yemek sepeti hesabınıza girerek joker yakalama şansınızı arttırabilirsiniz.

Telefon Uygulamasıyla Yemek Sepeti Joker Yakalama

yemek sepeti joker indirimi

Vereceğimiz son taktik ise bilgisayarda siteye girip sipariş vermek yerine mobil uygulamayı indirmek ve buradan joker aramak olacak. Bu şekilde şansınızı ikiye katlayarak joker fırsatından faydalanabilirsiniz.

Günümüzde en çok tercih edilen internetten yemek siparişi sitesi olan Yemek Sepeti, milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Artık çağın gereksinimlerine de uyarak çoğu işimizi internetten çözmeye başladık. Bu işlere yemek siparişleri de dahil. 2 Ocak 2001 tarihinde 3-4 restoran ile birlikte açılan Yemek Sepeti, şuan geldiğimiz noktada yemek siparişi konusunda lider konumda bulunuyor. 4 Türk ortak tarafından kurulan şirket, son olarak Delivery Hero şirketine toplamda 589 milyon dolara satılmıştı. Bu ülkemiz adına satışı yapılan en büyük şirketlerden biri oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir