Vodafone Bedava Konuşma Paketleri

Türkiye’nin en çok kullanıcı sayısı olan operatörlerinden birisi olan Vodafone, Türkiye genelinde yapmış olduğu çalışmalar ile birlikte yüzde yüze yakın bir kapsama alanı yakalamış durumdadır. Kapsama alanı geniş olmasından dolayı da özellikle kırsal kesimde yaşayan kişilerin yaşadıkları kapsama alanı sorununun da önüne geçmiş durumdadır. Bununla birlikte, Vodafone kullanıcılarına zaman zaman bedava internet ve bedava konuşma dakikası da hediye edilmektedir. Vodafone bedava konuşma paketleri, bölge bölge verilebileceği gibi, kullanıcıların Vodafone üyesi olma yılı ya da bunun gibi birçok farklı durum göz önünde bulundurularak ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Ayrıca, Vodafone kurumsal internet sitesi ziyaret edildiği zaman da görüleceği gibi, geliştirilen özel paketler ile birlikte kullanıcıların katılım göstermesinin ardından günlük, haftalık, saatlik ya da belirli dakika sınırı olacak şekilde konuşma dakikaları sunulmaktadır.

Vodafone bedava konuşma paketleri az önce de belirttiğimiz gibi dönemlik olarak verilebilmektedir. Bunları örnek ile açıklayacak olursak, ilk etapta yeni üyeleri ele alabiliriz. Eğer daha önce farklı bir operator üyesiyken Vodafone’a geçiş yapmışsanız ya da doğrudan faturalı ya da faturasız bir Vodafone hattı satın almışsanız ve geçerli bir kampanya bulunuyorsa doğrudan ücretsiz konuşma dakikasından faydalanabilirsiniz. Vodafone bu konuda kullanıcılarına karşı oldukça bonkör davranmaktadır. Geçmiş dönemde yapılan çalışmalara baktığımız zaman kullanıcıların Vodafone’a geçiş yapmaları ya da doğrudan yeni bir Vodafone hat satın almalarının ardından, 250 dakika ile bin dakika arasında ücretsiz konuşma dakikası verildiği görülmektedir.

Vodafone bedava konuşma paketleri her zaman için aynı içeriğe sahip olmamaktadır. Bu paketlerden kimisi sadece Vodafone ile yapılacak görüşmelerde geçerli olurken kimisi de her yöne konuşmalarda geçerli olabilmektedir. Bundan dolayı kampanyaya katılmadan önce ya da katılım sonrasında aldığınız ücretsiz dakikaları kullanırken çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Eğer konuşma dakikalarınız sadece Vodafone kullanıcıları ile geçerliyse ve siz de her yöne yani farklı operatörlere arama yaparsanız bu durumda doğrudan mevcut dakikalarınızdan ya da liralarınızdan kesinti yapılarak görüşmeler mevcut tarifenizin ücretlendirilmesine göre yapılacaktır.

Vodafone Yanımda Bedava Dakika

Vodafone kullanıcılarının tüm işlemlerini anında yapabilmesi, Vodafone tarafından geliştirilen kampanyaların anında duyurulması ya da bunun gibi birçok işlemin anlık olarak yapılabilmesi adına geliştirilen Vodafone Yanımda uygulaması, kullanıcılara yıl içerisinde birçok kez ücretsiz bedava konuşma dakikası sunmaktadır. Google Play Store ya da App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bu uygulamaya giriş yapmak için doğrudan cep telefonu numaranızı kullanmanız yeterli oalcaktır. Vodafone internet sitesinde kendi hesabınıza giriş yaparken kullandığınız şifrenizi burada kullanmanız gerekmektedir. Eğer şifrenizi unutmuşsanız ya da şifrenizi daha önce almamışsanız, doğrduan şifremi unuttum butonuna tıklayarak giriş yapmanız yeterli olacaktır. Giriş yaptıktan sonra ise, doğrduan size özel olarak hazırlanan ücretsiz teklifleri görüntüleyebilecek ya da Vodafone tarafından Yanımda uygulamasını indiren kullanıcılara haftalık olarak sunulan ücretsiz paketlerden faydalanabileceksiniz.

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden size özel bedava dakikalardan faydalanmak için tek yapmanız gereken uygulamaya kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapmaktır. Giriş işlemi tamamlandıktan sonra açılacak olan ekranın sağ üst kısmında yer alan üç çizgilik bir kategori sekmesi bulunmaktadır. Buna tıklayın. Sonrasında açılacak olan kategoride Bana Ne Var şeklinde belirtilen bölüme tıklamanız gerekmektedir. Sonrasında da Hemen Çarkı Çevir butonuna tıklamalısınız. Burada sizler için ücretsiz olarak sadece bedava dakika değil, birbirinden farklı internet paketi ve sürpriz hediyeler de sunulmaktadır. Çarkı çevirdikten sonra da sizin için çıkan hediyeyi dorğudan alabileceksiniz.

Vodafone Ücretsiz Dakika

 

Vodafone bedava konuşma paketleri, uygulamayı indirdikten sonra size tek tek gösterilecektir. Burada internet paketleri ve konuşma dakikalarından oluşan onlarca farklı paket bulunmaktadır. dilerseniz ücretsiz olarak sunulan paketlerden faydalanabileceğiniz gibi, dilerseniz de kullanıcılara belirli bir ücret karşılığı sunulan ama Yanımda uygulamasını indirdiğiniz için ilk işleminize özel olarak indirim uygulanan hediye paketlerinden alabilirsiniz. Eğer ücretsiz dakikalardan faydalanmak istiyorsanız, tek bir kısa mesaj ile de dakikalardan faydalanabileceksiniz. Bunun için yapmanız gerekenler ise şu şekildedir.

  • Vodafone kullanıcıları için geçerli olan ve 500 dk ile sınırlı olan ücretsiz bir hizmet bulunmaktadır. bu hizmetten her kullanıcı tek sefer faydalanabilecektir.
  • Vodafone kullanıcıları ile kullanabileceğiniz 500 dk ücretsiz dakikadan faydalanmak için KAZAN yazıp doğrudan 4455’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.
  • Eğer daha önce bu hizmetten faydalanmamışsanız, doğrudan sizler de ücretsiz bir şekilde 500 dakika kullanmış olacaksınız.
  • Ücretsiz olarak verilen 500 dakika, 1 hafta boyunca geçerli olacaktır.

Vodafone kullanıcıları ile kullanabileceğiniz 500 dakikalık ücretsiz paketten yukarıdaki gibi faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte, 542 dakika olarak sunulan bir diğer ücretsiz paket de bulunmaktadır. bundan faydalanmak için yapmanız gerekenler de şu şekildedi.r

  • Vodafone kullanıcıları ile yapacağınız görüşmelerde, sizlere özel olarak Vodafone tarafından 542 dakika sunulmaktadır.
  • Vodafone kullanıcıları ile yapacağınız aramalarda kullanacağınız 542 dakika için tek bir kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.
  • 542DK yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek bu hizmetten sizler de ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
  • Elde edeceğiniz 542 dakika 1 hafta boyunca hattınıza tanımlanacak ve sonrasında da otomatik olarak kalkacaktır.

Vodafone bedava konuşma paketleri içerisinde bir de sürpriz hediye paketi bulunmaktadır. Bundan faydalanmak için de tek bir kısa mesaj yollanması yeterli olacaktır. Ancak, Vodafone kullanıcılarına burada kaç dakikalık ücretsiz konuşma dakikası verileceği ya da internet paketi mi yoksa sürpriz bir indirim mi verileceği net değildir. Haftada bir kez faydalanacağınız bu hizmet için SURPRIZ yazıp doğrudan 6666’ya mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Konuşma Dakikası Paketleri

Vodafone bedava konuşma paketleri için kullanıcıların faydalanacakları bazı ek paketler de bulunmaktadır. Çok düşük ücretler sunularak da faydalanılmaktadır. Hem düşük ücret ödeyerek hem de kısa mesaj gönderimi ile elde edebileceğiniz konuşma paketlerini de şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Cep telefonunuzun mesaj bölümünden Evet yazıp 4004’e kısa mesaj gönderdiğiniz zaman Vodafone kullanıcıları ile geçerli olacak şekilde 100 dakika 1 gün boyunca hattınıza tanımlanacaktır.
  • Günlük ücretsiz konuşma dakikası paketlerinden bir diğeri de yine kısa mesaj ile faydalanabileceğiniz günlük 100 dakikalık ücretsiz pakettir. Bunun için de Evet yazıp 3785’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Burada elde edeceğiniz hediye de yine Vodafone kullanıcıları ile geçerli olacaktır.

Buraya kadar bahsetmiş olduğumuz bölüm, Vodafone kullanıcılarına yine Vodafone kullanıcıları ile kullanacakları ücretsiz dakikalardan oluşmaktadır. Eğer düşük bir ücret ödeyerek daha fazla konuşma dakikası almak isterseniz bunun için yine Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda bulunan kategori sekmesine tıklamalısınız. Bunun ardından açılacak olan sayfadan da ek paket al butonuna tıklamalısınız. İlk olarak açılacak sayfada size doğrudan tüm paketlerden söz edilecektir. Bundan dolayı, sizin daha sağlıklı araştırma yapabilmek adına doğrudan Konuşma butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bunun ardından karşınıza günlük, haftalık, aylık ya da saatlik geçerli olan ve çok düşük ücretler ile size sunulan konuşma dakikaları listelenecektir. Dilediğinizi seçerek çok kısa bir sürede hattınıza tanımlama yapılmasını bu sayede sağlamış oluyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir