Ukrayna Feribot Fiyatları

İstanbul Odessa feribot seferleri her hafta iki yıldır. Ortalama 27 saatlik biletin fiyatı kabinde konaklama ve seyahat boyunca günde 3 öğün yemek içerir. Özellikle, araç yolcularının favorisi olan Ukrayna feribot seferlerini kullanarak, vize, konaklama masraflarından kaçınarak, 1 günlük deniz yolculuğu ve kabindeki rıhtım konforundan karşı limana kolayca ulaşabilirsiniz.

Ukrayna pasaportu ve vizesiz, Türkiye Ukrayna’nın her geçen gün daha da artmasını talep edebilmek için. İstanbul Odessa feribot seferleri İstanbul Haydarpaşa’dan Karadeniz’in Odessa limanına, Ukrayna düzenli yolcu uçuşlarına başladı. Ukrayna’nın Karadeniz’deki ünlü turizm kenti Odessa’nın feribotu, sadece fişlere dayalı yeni bir kimlikle seyahat etmek için pasaport ve vize ile başlamıştır. Hem de Ukrayna feribot fiyatları buna göre şekillenir.

İstanbul Odessa araç filosu seçenekleri, özellikle Ukrayna’ya arabayla gitmek isteyen turistlerin dikkatini çekiyor. Odessa ile Haydarpasha arasındaki Ukrayna feribot seferleri, vize ve Ukrayna’ya pasaportu olmadan 27 saatlik bir yolculuk sunuyor.

İstanbul Odessa feribot servisi haftanın iki günü düzenlenmektedir. Chernomorsk’tan Odessa’ya feribotlar her perşembe ve pazar günleri, İstanbul’daki Haydarpaşa’dan kalkan Odessa feribotları ise salı ve cumartesi günü kalkmaktadır.

Uçuşlar, Türk ve Ukrayna bayraklı iki feribotla gerçekleştirilmektedir. Yemekler ayrıca 2.3 ve 4 kişi kapasiteli Odessa uçuş Odessa’da yapılmaktadır. Odessa’ya seyahat etmek, özellikle yolcu vizesi, seyahat ve yemek masraflarından tasarruf sağlayan feribot servisi olan Ukrana ile çok kolaylaştı. Sadece otomobil ve yolcu taşımacılığı yapan yolcuların İstanbul Odessa’ya vapuruna izin vermek istiyorsanız, kargo ile Türkiye ile Ukrayna feribotları arasındaki ticareti güçlendiriyor. Tabi ki Ukrayna feribot fiyatları da buna göre şekillenir.

İstanbul’daki Odessa feribot hizmeti için yetişkin yolcuların fiyatları 85 € ‘dan başlıyor, kabinlerde ve arabaların fiyatları ise 15 €’ dan başlıyor. Yazlık konaklama ve yemek gezisi sırasında sunulmaktadır. Odessa’daki Karadeniz limanı, Karadeniz’deki en büyük ticaret limanlarından biridir ve uçuşlar İstanbul’daki Haydarpaşa limanından hareket etmektedir. Plajları, eğlencesi ve tarihi dokusu ile ünlü Odessa şehri, engelsiz seyahat ve artan seyahat olanakları sayesinde önümüzdeki yıllarda en popüler turistik yerlerden biri olmaya devam edecek. Farklı seyahat seçenekleri arayan tüm müşterilerimizin seyahat planlarına Odessa eklemelerini tavsiye ediyoruz.

Ukrayna feribot fiyatları gemilerine göre ayarlanır. İstanbul ve Odessa arasında faaliyet gösteriyor. Uçuşlar Karadeniz limanı Odessa ile İstanbul Haydarpaşa Limanı arasında gerçekleştirilir. Yolcu ve kargo taşıyan Roro gemilerinde, İstanbul’dan Odessa’ya yolculuk 24 ila 26 saat sürer. İstanbul’dan Haydarpaşa her hafta salı ve cumartesi günleri, perşembe ve pazar günleri ise Odessa Chernomorsk limanından uçuyor. Yolcular sadece yolcu olarak veya kendi araçlarıyla seyahat edebilirler. Yolculuk sırasında, standart 4 yataklı ortak kabinlerde konaklama sunulmaktadır ve biletin fiyatı günde 3 öğündür.

Türkiye Ukrayna Feribotları

Önceleri Zonguldak limanından Ukrayna’nın Odessa kentine feribot seferleri yapılıyordu, ancak bu uçuşlar iptal edildi. 2017’den beri İstanbul’dan Odessa’ya feribot seferleri haftada iki gün Salı ve Perşembe günleri başladı. Ayrıca feribotu 27 saat sürebilirsin. İstanbul’da ne kadar feribot bileti olduğunu sorarsanız, Ukrayna feribot fiyatları 150 ile 300 $ arasındadır.

Türkiye Ve Ukrayna Feribotlara Başladı

Feribot taşımacılığı Odessa ve Haydarpaşa, salı ve cuma günleri haftada iki kez yapılacak. Feribotta yolcu trafiği, Karadeniz kıyısındaki Ukrayna liman kenti Odessa ile İstanbul arasında başladı. Bu konuda yaptığı açıklamada, Ukrayna’nın Ankara Büyükelçisi Andrei Sibiga’nın yaptığı açıklamada, Ukrayna’nın Odessa limanının ve İstanbul’daki Haydarpaşa limanının doğrudan yolcu uçuşlarına başladığını bildirdi.

Ukrayna feribot işletmelerinin web sitesinde yer alan bilgilere göre, haftada iki kez Odessa ve Haydarpasha salı ve cuma günleri feribot taşımacılığını geçecek. İki liman arasında yolculuk süresi 27 saattir.

Odessa Havaalanından Merkeze Nasıl Gidilir?

Odessa Havaalanı, şehir merkezine yaklaşık 7,5 km uzaklıktadır. 117 numaralı otobüs ile ulaşım kolaydır. Şehir merkezine 45 dakikada, 20 dakikada bir kalkan otobüsle ulaşabilirsiniz.

Troleybüs: Şehir merkezine 35-40 dakikada troleybüs sayısı 14 ile ulaşabilirsiniz. Maliyet: 3 Grivnadır.

Uber: Uber, bir havaalanı için en iyi çözümdür ve Ukrayna feribot fiyatları karşısında yine uygundur. Uber Ukrayna’da çok yaygındır. Programı telefonunuza bırakmadan telefonunuza indirebilirsiniz, Odessa havaalanında ücretsiz internet bulunmaktadır. Bağlanın ve taksilerinizi arayın, kendinizi şehir merkezinde 10-15 dakika içinde bulacaksınız. Maliyet: 80 Grivnadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir