TTNET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021

Türk Telekom, ülkemizdeki en büyük internet dağıtım şirketidir. Sahip olduğu altyapı sayesinde ülkemizin internet erişimini sağlayan bu firmanın milyonlarca müşterisi bulunuyor. Bu yazımız içerisinde TTNET üzerinden yeni bir internet başvurusu yapmak, mevcut abonelerin ise destek alabilecekleri bir numara hakkında konuşacağız. TTNET müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusu birçok kişinin en fazla sıkıntı yaşadığı konular arasında yer almaktadır. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet veren kurum, anlık olarak yüzlerce kişiye destek vermesinden dolayı müşteri hizmetlerini çeşitli kategorilere ayırmıştır. Bazı konuları sesli yanıt servisleri ile oldukça kısa sürede çözebilir, müşteri temsilcileri ile muhatap bile olmazsınız.

TTNET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019
TTNET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021

Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon firmalarından olan Türk Telekom, kaliteli ve güvenilir hizmetini sahip olduğu sağlam altyapısına borçlu durumda. Özellikle ilk defa Türk Telekom ile çalışmak isteyen kişiler, müşteri hizmetlerine bağlanmak istediklerinde büyük sorun yaşıyor. Oysa; gerekli numara kombinasyonları bilmeniz durumunda bu işlemler oldukça kolay bir şekilde tamamlanabilir. TTNET müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2021 işleminden önce sizlere müşteri hizmetlerinden ne gibi hizmetler alabileceğinizden bahsetmek istiyoruz. Türk Telekom müşterileri, müşteri hizmetlerine bağlanmaları durumunda;

 • Evde internet başvurusu
 • Adres, şifre değişikliği
 • Fatura ödeme
 • Şifre değişikliği
 • Mobil internet ayarları
 • Türk Telekom mobil hat kullanıcıları için 4G açım işlemi
 • Hattını yurtdışı konuşmalara açma ya da kapatma işlemi
 • Kayıp, çalıntı bildirimi
 • Hat taşıma işlemi
 • Numara değişikliği
TTNET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019
TTNET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021

Gibi daha birçok işlem gerçekleştirilebilmektedir.  İstediğiniz zaman arayabileceğiniz bu hizmet, yukarıda da belirttiğimiz üzere haftanın 7 günü 24 saat aktif durumdadır.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası 444 1 444’dür. TTTNET internet kullanıcıları ve Türk Telekom mobil hat kullanıcıları bu numara üzerinden yukarıda belirttiğimiz işlemleri rahat bir şekilde yerine getirebilirler. Altyapı çalışmaları ile beraber çağrı merkezi departmanında da sürekli değişiklikler meydana getiren TTNET yine de tüm çağrıları anında kabul edememektedir. Birçok kullanıcı, bu numarayı ne zaman ararsa arasın meşgul çaldığından bahsetmektedir. Eğer sıra beklemeden işlem yaptırmak istiyorum diyorsanız; Türk Telekom internet adresinde yer alan “Online İşlemler” bölümünden de hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Eğer işleminiz sadece müşteri hizmetlerinin vermiş olduğu yönergeler ile çözümlenecekse burada uygulamanız gereken adımlar şu şekilde listelenebilir;

TTNET Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

 • 444 1 444 telefon numarası üzerinden TTNET müşteri hizmetleri servisini arayın.
 • Burada sırası ile sizlere hangi tuşun hangi servis ile ilgilendiği dile getirilecektir. İşleminiz acele ise bu yönergeleri hiçbir şekilde dinlemeden önce “1” sonrasında ise tekrardan “1” tuşuna basın.
 • “1” tuşuna basmanız ile beraber yine size birçok seçenek sunulacaktır. Gelen seçenekler içerisinden önce “3” sonrasında ise “1” tuşuna basın.
 • Son aşamada ise karşınıza gelecek menü içerisinden “4” tuşuna basıyorsunuz.
TTNET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019
TTNET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021

Yukarıda belirttiğimiz yönergeleri uygulamanız durumunda TTNET müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma işlemini yapabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz üzere servisler bazen oldukça yoğun olabiliyor. Tüm aşamaları başarılı bir şekilde yapsanız dahi sizin gibi bekleyen birçok kişi olacağından ötürü biraz beklemeniz gerekebilir. Genellikle 5 dakika içerisinde kendinize uygun bir müşteri temsilcisi bulabilirsiniz.

TTNET Müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemi üzerinden internet başvuru işlemini oldukça kolay bir şekilde yürütebilirsiniz. Bununla beraber aynı zamanda hem internet paketleriniz için hem de mobil paketleriniz için paket değişiklikleri yapabilirsiniz. Başta telekomünikasyon firmaları olmak üzere bankalar ve birçok kurum için doğrudan bağlanma için taktikler bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir