Trabzon Evde Ek İş İlanları 2020

Trabzon, ülkemizin en gelişmiş kentlerinden birisidir. Burada birçok evde ek iş imkanı vardır ve bunların bir çoğu evde kolayca yapılabilecek türden işlerdir. Evet, evde ek iş yaparak Trabzon gibi özel bir kentte aile bütçesine katkıda bulunabilir ve yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Söz konusu işler, yukarıda da dediğimiz gibi evde yapılabilen, basit işlerdir. Herhangi bir yetenek veya beceri istemez.

Trabzon’da evde ek iş yapmak istiyorsanız, farklı alanlara verilen ilanları inceleyebilir ve bunlar arasından kendiniz için uygun olan işi tercih edebilirsiniz. İşler kolay olmasına rağmen, zaman alıcıdır. Bundan dolayı az sonra bahsedilecek işleri yapabilmek için gün içinde en az 2-3 saatlik boş zamanınız olmalıdır.

Trabzon’da evde ek iş veren firmalar, yapacağınız işe göre sizlere gerekli malzemeleri verir veya kargo ile yollar. Daha sonra siz gerekli olan işi yapar ve ürünleri teslim edersiniz. Böylece ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde alırsınız.

Trabzon Evde Ek İş Veren Firmalar

trabzon evde ek iş veren firmalar

Trabzon içinde evde ek iş yapmaya karar verdiğinizde, önemli olan güvenilir firmaları bulmaktır. Çünkü bu alanda birçok firma vardır ve bunların önemli bir kısmının güvenirliğinin şüpheli olduğu söylenebilir. Böyle firmalardan uzak durmanız gerekir.

Firmaların önemli bir kısmı, iş için size vereceği ürünleri gerekçe göstererek depozito ister. Söz konusu depozitonun yüksek olmaması, son derece önemlidir. Çünkü bu yöntemle dolandırıcılık yapıldığı bilinmektedir. Firma seçiminde burada bahsedilen hususlara dikkat ederek hareket edin.

Firmalar ile iletişimi telefon ya da mail yolu ile kurabilirsiniz. Bu görüşmelerde, aklınızdaki bütün soruları sorun ve karşıdakilerin güvenirliğini test edin.

Evde Ek İş İlanları Trabzon

trabzon evde ek iş

Ülkemizin büyük bir bölümünde evde yapılacak ek işler benzerlik gösterir. Ancak kentin özelliğine bağlı olarak sadece ilgili kente özgü işlerin yapılması da söz konusudur. İşte o tür kentlerden birisi de Trabzon’dur. Karadeniz Bölgesinin en özel kentlerinden birisi olan Trabzon’da yapılacak evde ek işler, genel olarak şöyle sıralanabilir:

Evde Hamsi Temizleme İşi

Bilindiği gibi Trabzon’da en fazla tüketilen besinlerden birisi hamsidir. Balıkçılar, özellikle kış aylarında talebe yetişmekte ciddi zorluklar yaşayabilmektedir. Müşterilerin bir kısmının temizlenmiş hamsi talep etmesinden dolayı, bu işi evlere veren işletmeler vardır. Evde ek iş olarak Trabzon’daki en önemli seçenek hamsi temizleme olup, özellikle kış sezonunda aylık 1.500 TL üzerinde gelir elde edebilirsiniz.

Evde Fındık Temizleme İşi

Karadeniz Bölgesinin bir diğer özel ürünü olan fındık, temizlendikten sonra satışa sunulur. Tonlarca fındığın özenli bir şekilde yapılması için bu iş evlere verilir. Fındıklar evde temizlenir ve yine talebe bağlı olarak güzel bir şekilde paketlenir. Böylece satışa hazır hale gelir. İlgili iş, sadece sezonluktur. Fındık hasadından sonraki birkaç ayda ilgili işlemin yapıldığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Evde Paketleme İşi

Trabzon’da birçok fabrika vardır ve bunlar farklı ürünler üretir. Ancak bazı ürünler için firmalar, paketleme işini dışarıdan hizmet alarak yaptırır. Yani paketleme işi evlerde yapılır. Paketlenecek ürünlerin çeşidi çok fazladır. Kına, sabun, boncuk, çorap ve benzer ürünlerin paketlenmesi evlerde yapılır. Paketleme yapmak son derece kolaydır, ancak paketlerin özensiz bir şekilde kapatılmaması son derece önemlidir. Bu işi yılın her döneminde düzenli olarak yapabilir ve aylık 1.400 TL’den fazla gelir elde edebilirsiniz.

Yukarıda verilen örneklerin haricinde Trabzon’da farklı evde ek iş imkanları da vardır. Bu tür işleri yapmak, dışarıdan bakıldığında son derece kolay görünür, ancak gerçek tam olarak öyle değildir. İşler basittir, fakat uzun sürer. Dolayısıyla da günlük 2-4 saat arası zaman ayırmanız gerektiğini asla unutmayın.

Not : Yukarıda anlattığımız gibi Trabzonda evde ek iş ilanları çok sayıda olduğundan dolayı işveren kişiler internettende kendilerine çalışan kişiler aramaktadır. Daha önce yaptığınız işleri bu yazı altından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. merhabalar. isletme mezunuyum trabzon ortahisarda ikamet ediyorum. kirada oturuyorum ve ek ise ihtiyacım var. paketleme isine elim cok yatkin simdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir