Sfs Ne Demek? Instagram Sfs Nedir? Sfs Nasıl Yapılır?

Eğer sosyal medya takipçi kasımı yapan veya aynı kişinin sahip olduğu birden fazla sayfayı takip ediyorsanız muhakkak sfs ile veya sfs kelimesiyle karşılaşmışsınızdır. Bu yazımızda sizlere sfs nedir, nasıl yapılır? Bunlardan bahsederek sfs yardımıyla geniş kitlelere erişmenize yardımcı olacağız. Lafı daha fazla uzatmadan sfs nedir? Bununla başlayalım.

sfs ne demek

Sfs Nedir?

sfs nedir

Açılımı Shoutout for shoutout olan sfs takipçi kasan sayfalar tarafından kullanılır. Facebook, Twitter ve Instagram başta olmak üzere yüksek takipçiye ulaşmak isteyen ve hali hazırda 10k+ takipçisi olan sayfalar kendi sayfalarında karşılıklı olarak diğer sayfaları paylaşarak birbirlerinin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamaktadır.  İşte tam olarak bu karşılıklı sayfa paylaşma olayına sfs nedir. Sosyal medyanın güçlü olduğu ve her geçen gün gücün arttırdığı bu dönemlerde sfs oldukça fazla yapılmakta ve pek çok sayfa bu yöntemle yüzbinlerce kullanıcıya erişmektedir. Peki sfs nasıl yapılır?

Sfs Nasıl Yapılır?

sfs nasıl yapılır

Eğer sfs yapmak istiyorsanız öncelikle belirli bir sayıda takipçiye sahip olmanız gerekmektedir. Sfs işlemi için genelde minimum 10k+ takipçili hesaplar aranmaktadır. Eğer bu düzeylerde bir takipçi kitlesine sahipseniz aynı veya farklı alanlarda sizin takipçi sayınıza yakın takipçisi olan sayfalarla iletişime geçerek karşılıklı olarak bir gönderinizde birbirinizin sayfasını tanıtırsınız. İşte sfs tam olarak böyle yapılır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus sfs yapılan sayfaların takipçileri birbirinden farklı insanlar olmalı örneğin sfs yapmak isteyen 2 farklı sayanın takipçilerinin büyük bir kısmı 2 sayfayı da takip ediyorsa yapılan sfs verimli sonuç vermeyecektir. Bu yüzden sfs yapan iki sayfa arasında alan farklı olmalıdır. Örneğin bir sayfa mizah sayfası ise diğer sayfa bilgi sayfası olabilir.  Gelin bir de Insragram sfs ne demek ona bakalım.

Instagram Sfs Nedir?

sfs instagram

Yukarıda sfs nedir ve nasıl yapılır bundan bahsettik şimdi ise sizlere Instagram sfs nedir bundan bahsedelim. Instagram sfs takipçi sayıları birbirine yakın 2 sayfanın karşılıklı olarak gönderi olarak karşı tarafın sayfasını tanıtmaktır. Bu şekilde herhangi bir ücret ödemeden hem sahip olduğunuz sayfanın kitlesini büyütebilir hem de takipçi sayınızda gerçekleşecek hızlı artış nedeniyle keşfet bölümüne düşebilirsiniz. Son zamanlarda Instagram’da sfs hikâye paylaşımları ile de gerçekleşmektedir.

Sfs yöntemi ile para harcamadan hep geniş kitlelere erişebilir hem de farklı alanlarda yeni sayfalar açarak elinizde bulunan sayfa sayılarını arttırabilir ve ciddi rakamlara sayfalarınızı satabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir