Mafia 2 Türkçe Yama İndir

Mafia 2, çoğumuzun efsane olarak adlandıracağı üçüncü şahıs nişancı türündeki oyundur. 2K Games tarafından geliştirilen Mafia 2, aramıza 2010 yılında katıldı. Ve oynayan çoğu kişi bu oyunu çok sevdi. Çıktığı zaman büyük yankı uyandıran oyun günümüzde de “Definitive Edition” adıyla görsel güncelleme alarak piyasaya tekrar sürüldü. Ve bu sürüm de kullanıcılardan tam not aldı. Ancak çoğu yeni şeyde olduğu gibi “Eskisinin yerini tutmadı be abi.” gibi yorumlar da yapıldı. Eğer siz de bu yorumlara katılıyorsanız ve canınız Mafia 2 oynamak istediyse büyük ihtimal oyunu indirdiniz. Ancak çoğu oyunda olduğu gibi büyük bir engelle karşılaştınız. Bu da tabi ki dil engeli. Söylenenleri ve yazanları anlamadıktan sonra bir oyunu oynamanın anlamı kalmıyor. Bu yüzden size bu yazıda Mafia 2 Türkçe yama dosyasını paylaşacağız.

mafia 2 türkçe yama

Bu yamanın indirme ve kurulum kısımlarına geçmeden önce küçük bir not düşmek istiyoruz. Eğer yaşınız 18 yaşından küçükse veya argo kelimeler kullanılmasını sevmiyorsanız bu yama size rahatsız edici gelebilir. Çünkü oyunun içerisinde birçok küfür ve argo kelime kullanılmıştır. Bu hatırlatmayı da yaptıktan sonra Mafia 2’nin Türkçe yaması hakkında bilgilendirmelere geçebiliriz.

Mafia 2 Türkçe Yama

Türkçe yama, Türkçe dil seçeneği bulunmayan oyunlar için bazı kullanıcılar tarafından özel olarak hazırlanan ve internet ortamında yayınlanan altyazı dosyalarıdır. Bu dosyaları bilgisayarınıza kurarak sizler de Türkçe dil desteği bulunmayan bir oyunu dilimize çevrilmiş bir altyazı barındıracak şekilde oynayabilirsiniz. Bu özellik artık Mafia 2 oyunu için de geçerli. Bazı oyunlar için sesli Türkçe yama da mevcut ancak Mafia 2 için sadece altyazı yaması bulunuyor. Siz de aşağıdan Mafia 2 Türkçe yama dosyasını indirdikten sonra kurulum aşamalarını okuyarak sorunsuz bir şekilde oyuna ekleyebilirsiniz.

Mafia 2 Türkçe Yama Nasıl İndirilir?

Mafia 2 Türkçe yama dosyalarını indirebilmek için iki seçenek bulunuyor. İlki oyununuzda eğer bir DLC paketi yok ise indirebileceğiniz dosyadır. Diğer dosya ise içerisinde tüm DLC dosyalarını da barındıran bir Türkçe yama paketidir. Dilerseniz her iki seçenek için de bir başlık altında Mafia 2 Türkçe yamasını nasıl indirebileceğinizi anlatalım.

mafia 2 türkçe yama indir

Mafia 2 Türkçe Yama İndirme (DLC Paketsiz)

Eğer DLC paketiniz yoksa yani oyunun saf versiyonuna sahipseniz buraya tıklayarak Mafia 2 DLC Paketsiz Türkçe yama dosyasını indirebilir ve aşağıda bulunan kurulum aşamasına geçebilirsiniz.

Mafia 2 Türkçe Yama İndirme (Tüm DLC Paketleri Aktif)

Eğer Mafia 2 oyununda tüm DLC paketlerine sahipseniz buraya tıklayarak Mafia 2 Tüm DLC Paketleri Aktif Türkçe yama dosyasını indirebilir ve aşağıda bulunan kurulum aşamasına geçebilirsiniz.

Mafia 2 Yama Kurulumu

Mafia 2 Türkçe yamayı kurabilmek için iki seçenek bulunuyor. Bunlardan ilki DLC paketsiz olarak indirdiğiniz yamanın kurulumudur. Diğeri ise içerisinde tüm DLC dosyalarını da barındıran yamanın kurulumudur. Dilerseniz her iki seçenek için de bir başlık altında Mafia 2 Türkçe yamasını nasıl kurabileceğinizi anlatalım.

Mafia 2 Türkçe Yama Nasıl Kurulur (DLC Paketsiz)

Eğer oyunun DLC paketi olmayan versiyonuna ait dosyayı indirdiyseniz kurulumu şu aşamaları izleyerek gerçekleştirebilirsiniz:

  • Öncelikle indirdiğiniz .rar dosyasını masaüstüne çıkarın.
  • Ardından bu dosyanın içerisindeki “ Mafia 2 türkçe yama ” adındaki uygulamayı açın.
  • Uygulamayı açtığınızda otomatik olarak oyunun kurulu olduğu dosyayı bulacaktır. Ancak bazı durumlarda bu dosya bulunmayabilir. Eğer dosya bulunmazsa oyunun kurulu olduğu klasörü seçmeniz gerekir.
  • Bir süre bekledikten sonra kurulum otomatik olarak sonlanacaktır. Artık masaüstüne gelen Mafia 2 kısayoluna tıklayarak oyunu oynayabilirsiniz.

Mafia 2 Türkçe Yama Nasıl Kurulur (Tüm DLC Paketleri Aktif)

Eğer oyunun tüm DLC paketleri aktif olan versiyonuna ait dosyayı indirdiyseniz kurulumu şu aşamaları izleyerek gerçekleştirebilirsiniz:

  • Öncelikle indirdiğiniz .rar dosyasını masaüstüne çıkarın.
  • Ardından bu dosyanın içerisindeki “ Mafia 2 türkçe yama DLC Aktif” adındaki uygulamayı açın.
  • Uygulamayı açtığınızda otomatik olarak oyunun kurulu olduğu dosyayı bulacaktır. Ancak bazı durumlarda bu dosya bulunmayabilir. Eğer dosya bulunmazsa oyunun kurulu olduğu klasörü seçmeniz gerekir.
  • Bir süre bekledikten sonra kurulum otomatik olarak sonlanacaktır. Artık masaüstüne gelen Mafia 2 kısayoluna tıklayarak oyunu oynayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir