Lol İleri Düzey Taktikler 2020

LOL oyununu oynarken sadece kendinizi değil takımızı da düşünerek hareket etmeniz gerekmektedir. Oyunu önemseyen ve oldukça fazla odaklanan birçok kişi bulunmaktadır. Özellikle dereceli maçlarda kazanmayı her şeye rağmen isteyen ve ter döken kişiler bulunmaktadır. Bu nedenle herkes oyunu iyi bir şekilde oynayarak en iyisi olmak ve takımı için önemli adımlar atmak istemektedirler. Oyunun kaderini sadece bir kişi bile değiştirebilmektedir. Bu nedenle bu oyunu oynamak isteyen veya yeni başlayan kişiler öncelikle, Lol ileri düzey taktikler araştırmakta ve bunları uygulamak istemektedirler. Bu konuda birçok taktik ve yöntem bulunmaktadır. Ayrıca binlerce kişi bu tarz araştırmalarda elde ettiği bilgileri değerlendirerek harika oyunlar çıkarabilmektedir.

Lol İleri Düzey Oyun Oynama Taktikleri 2020

Lol ileri düzey taktikler 2020 yılında gelişen ve güncelleştirilen oyun için yenilenmiştir. Oyuna her güncelleştirme ile yeni karakterler, haritalar, görünümler ve farklı düzenlemeler gelebilmektedir. Bunlar ile birlikte oyun içinde galip olmak için gerekli olan taktiklerde de değişiklikler meydana gelebilmektedir.

  1. Karakterinizi ve Koridorunuzu İyi Seçin

Oyun içerisinde iyi bir şekilde derece almak ve takımın kaderini değiştirmek istiyorsanız en çok hakim olduğunuz ve en iyi bildiğiniz şampiyonu seçmelisiniz. Skilleri hakkında bir bilgiye sahip olmadığınız veya nerede kullanmanız gerektiğini bilmediğiniz karakterleri kesinlikle kullanmayın. Bir karakteri iyi bir şekilde öğrenmeden, onunla dereceli maçlara girmek sadece takımınızı ve kendinizi riske atar. Ayrıca her karakterin özelliklerine ve skillerine göre koridoru farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle karakterinizi seçerken o karaktere en uygun olan koridordan ilerlemeniz gerekmektedir.

  1. Kabiliyetin En Uygun Bir Şekilde Ayarlanması

Kabiliyetin doğru seçimi en az shirdar büyüsü seçimi kadar önemli bir konu olmaktadır. Karaktere uygun bir şekilde kabiliyet ayarlaması gerekmektedir. Koridora uygun bir şekilde verilen sihirdarlara uygun 9 adet kabiliyet sistemi bulunmaktadır. Ayrıca daha iyi bir oyun için Lol yetkilileri tam tamına 36 adet kabiliyet düzeni yapmaya olanak sağlamaktadır. Bu tarz kabiliyet düzenlemeleri çeşitli profesyonel oyuncular ve sporcular tarafından belirtilmekte ve en iyi oyun düzenini kullanıcılara sunmaktadır.

  1. Takım İle İletişimde Kalmak ve Herkesin Birbirine Uyum Göstermesi

Lol oyununu tek başınıza oynayarak veya kafanıza buyruk bir şekilde saldırarak kazanmanız mümkün olmamaktadır. Lol, tamamen takım birliği ve uyuşması ile ilerlemekte ve takımların birbiri ile uyumu ne kadar iyi olursa oyunu kazanma şansları da o kadar yüksek olmaktadır. Bu nedenle oyun içerisinde takım ile tam iletişimde kalarak hep beraber hareket etmek oyunun kaderi için oldukça önemli bir etken olmaktadır.

Takımda yer alan kişilerin hepsi hatalar yapabilmektedir. Ancak bu tarz hatalarda kişileri sert bir şekilde uyarmaktan kaçınmanız gerekmektedir. Bu gibi durumlarda yapılan sert uyarılar oyuncunun moralini bozabilmekte ve kötü bir oyun sergilemesine neden olabilmektedir. Nazik ve güzel bir şekilde öğretici bir şekilde uyarılar yapmak oldukça faydalı olmakta ve oyuncunun bir daha aynı hatayı yapmamasına neden olmaktadır. Lol ileri düzey taktikler arasında en çok yanlış yapılan durum budur.

  1. Mini Haritayı Tam Anlamı İle Kullanmalısınız

LOL oyunu içerisinde yer alan haritada toplamda 3 adet koridor bulunuyor. Bu koridorlara oyuncuların tam anlamıyla hakim olması ve çok iyi bir şekilde bilmesi gerekmektedir. Harita ne kadar iyi bilinir ise oyuna o kadar iyi başlanır. Oyunun kontrolünün elde tutulmasını sağlayan en önemli araçlar arasında yer alır. Oyun içerisinde yer alan haritada toplamda 16 adet çim bulunmakta ve 4 adet orman alanı yer almaktadır. Çimler genellikle saklanmak ve gizli saldırılar yapmak için kullanılmaktadır. Bu nedenle bu alanlarda daha çok dikkatli olmak gereklidir. Rakipler genellikle bu çimler arasında gizlice saldıracakları kişileri beklemekte ve onları kolaylıkla avlayabilmektedir.

Yukarıda LOL ileri düzey taktikler için yeterli bir şekilde bilgi verilmiştir. Bu bilgiler doğrultusunda oynana oyunlar için daha iyi dereceler alınmaktadır. Ayrıca bu taktikler sürekli kullanılarak daha da geliştirilmeli ve en iyi şekilde uygulanmalıdır. Bunun için ise sürekli pratik yapmak ve yeni çarlar açarak pratikleri burada değerlendirmek en mantıklı davranış olacaktır. Her yıl oyun içerisinde yeni skiller karakterler ve güncellemeler yer alabilmektedir. Bu nedenle taktiklerde ve uygulanan yöntemlerde değişiklikler meydana gelebilmektedir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir