İnce Telli Saçlar İçin En İyi Saç Modelleri

İnce saç tipinizi destekleyen doğru bir kesime sahip misiniz? Bazen, ince telli saçlara sahip bayanlar saçlarını kestirme ve şekillendirme yöntemleri ile saçlarının daha fazla hacimli görünmesine büyük katkıda bulunabileceğinin farkında değildir. İnce bir saçın daha dolgun görünmesi için en iyi saç kesimlerini derledik ve muhteşem bir görünüm elde etmenize yardımcı olacak bazı stil ipuçları ekledik.

Bob Saç Modelleri

Bob saç kesimleri, ince telli saçlar için muhtemelen en iyisidir, çünkü kullanıcıya geniş bir şekillendirme olanakları verirken saçlarda hacmi bozacak  fazla ağırlığı yok eder. Saçlarınızın daha dolgun görünmesini istiyorsanız, saçlarınızda  derin bir yan ayrılma seçin.

İnce telli saçların daha kalın görünmesi için başka bir saç kesimi, kahküllere sahip dokulu bir bob kesim . İnce katlar ve kahkül ince telli saçlarınıza daha fazla hacim katacaktır.

Yüzü çerçeveleyen saçlara sahip uzun bob, ince telli seyrek saçlara ağırlık vermeden farklı saç stilleri için yeterli uzunluğa sahip  mükemmel bir seçenektir.

Açılı bob, ince telli saçların daha kalın görünmesi için en çok talep edilen saç kesimlerinden biridir. Stil arkada daha fazla hacim ve öndeki yüz çerçeveleme efekti yaratır.

Ana endişeniz hacim ise, katlı  bob başka bir harika seçenektir. Yumuşak katlar saçınıza daha fazla hareket katacak ve daha dolgun görünmesini sağlayacaktır.

Kısa saç Modelleri

Saçlarınızı daha kısa kesmek, size modern bir görünüm verirken saç bakımınızı kolaylaştıracaktır. Zarif doku ve kahküler ile kesilmiş şık bir pixie kesim, daha dolgun saçlar elde etmek için diğer bir harika seçenektir. İnce telli saçları daha gür göstermek için bu kısa saç kesimlerini de düşünebilirsiniz.

Uzun Saç Modelleri

Uzun saçlar sa tellerinizde ağırlık yaparak bir miktar hacim kaybetmelerine neden olsa da, doğru bir saç kesimi ile muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz . Katlı saç kesimleri, daha dolgun bir görünüm elde etmenin anahtarıdır. Bazı katların sizi daha az saçla bırakabileceğini unutmayın, bu nedenle kuaförünüz saçlarınızı daha dolgun bir görünüm oluşturacak şekilde kesmelidir.

Bu modeller saçlarınıza daha fazla hareket katacak. Daha da fazla dolgunluk sağlayan büyük dalgalarla şekillendirildiğinde daha hacimli görünür. Kahküllerin veya yüz çerçeveleyen saç tellerinin eklenmesi, saça başka bir hacim katı eklediği için iyi bir fikirdir.

Katlı Saç Modelleri

Katlı stiller, ince telli saçların daha kalın ve gür görünmesi için en iyi saç kesimleri arasındadır. Uzunluk ne olursa olsun, katların ve dalgalı stilin eklenmesiyle, harika gür saçları elde edebilirsiniz.

İnce Telli Saçlar İçin En İyi Saç Modelleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir