Hakkari Evde Ek İş İlanları 2021

Hakkari, ülkemizin en uzak noktasında yer alan kentlerden birisidir ve konumundan dolayı iş imkanlarının kısıtlı olduğu söylenebilir. Ancak yinede Hakkaride evde ek iş alabilirsiniz. Ekonomik şartlar gereği ek bir gelire ihtiyacınız varsa sitemizdeki seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

İletişim ve etkileşimin günümüzde son derece hızlı bir şekilde yapılması, evde ek iş ararken Hakkari’de bile ciddi kolaylıklar sağlar. Yazımızın devamında bu kentte ek gelir elde edebileceğiniz işler hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

hakkari evde ek iş veren firmalar

Hakkari Evde Ek İş Veren Firmalar

Firmalar ve işletmeler, üretim maliyetlerini düşürmek için farklı yollar arar. Bu arayışlar sonucunda yıllar önce evlere iş vermeye başlamışlardır. Çünkü birçok kişi Hakkari’de evde ek iş aramakta ve bu noktada ciddi bir talep durum söz konusuydu. Firmalar tarafından sağlanan bu imkan hem iş arayanları hem de firmaları memnun etmektedir.

İş arayanlar evlerinde ek gelir elde etme imkanı yakalarken, firmalar ise yüksek yer ve sigorta maliyetlerinden kurtulmaktadır. Ancak burada bahsedilen firmaların tamamının aynı kalitede olmadığının bilinmesi ve firma seçiminde dikkatli olunması gerekir. Aksi durumda dolandırılma ve sömürülme gibi farklı sorunların yaşanması kaçınılmaz olacaktır.

Hakkari Evde Ek İş İlanları

hakkari evde ek iş ilanları

Evlerde yapılacak farklı türden işler vardır. Bunların tamamı son derece basit şekilde yapılabilir. Ancak işler basit olmasına rağmen uzun sürer ve bir noktadan sonra sıkıcı olmaya başlayabilir. Bunları göze alarak ilgili işleri yapmalısınız. Bu alanda öne çıkan işler ve bunlara ilişkin genel detaylar şu şekildedir:

Evde Paketleme İşi

Paketleme, evde yapılacak işlerin başında gelir. Adından da anlaşılacağı gibi herhangi bir ürünün paketlenmesi şeklinde bir işlemdir. Evde ek iş yapmak Hakkari için harika bir seçenektir. Kına, boncuk, sigara ve benzer ürünlerin paketlenmesini firmalar, evlerde yaptırırlar. Bu işi yapmaya karar verdiğinizde, firma tarafından paketler ve ürünler size teslim edilir. Ayrıca paketlemenin nasıl yapılması gerektiği detaylı olarak anlatılır. İş sonunda, paket başına göre ücret alırsınız. İlgili işi yaparak ayda 1.300 TL üzerinde bir gelir elde etmeniz mümkündür.

Evde Boncuk Dizme İşi

Boncuklar, birçok alanda kullanılan ürünlerdir. Kolye ve bileklik yapımında ise yoğun bir şekilde kullanılır. Evet, sizin de tahmin edebileceğiniz gibi firmalar buradaki dizme işlemlerini evlere iş olarak vermektedir. Yine firmalar tarafından ilgili malzemeler size teslim edilmekte ve boncukların nasıl dizilmesi gerektiği anlatılmaktadır. Bu işin biraz daha fazla dikkat istediğini söylemek gerekir. İlgili işlemin sonunda aylık 1.500 TL civarında bir gelir elde etmeniz mümkündür.

Evde Davetiye Katlama İşi

Davetiye katlama, Türkiye’nin bütün illerinde yapılacak işlerden birisidir. Bilindiği gibi davetiyeler matbaalarda basılır ve daha sonra katlanır. Bir düğün için bin civarında davetiyenin basıldığı dikkate alındığında, matbaanın bunları katlaması çok zordur. Örneğin haftalık 20 düğün için davetiye basıldığında, ilgili firma bunların katlanması işini evlere verir. Davetiye başına 7-12 kurul gibi bir ödeme yapar. Katlamanın sayısına göre bu ücret değişebilir. Ancak aylık bazda bu işin ortalama olarak 1.200 TL kazandıracağı söylenebilir.

Hakkari’de evde yapılacak işler genel olarak bu şekildedir. Bunlara benzer olan işlerin de aynı şekilde evlerde yapılması söz konusudur. Yeterli zaman ayrılarak, özenli bir şekilde ilgili işlemler yapıldığında, kazanılan para beklentilerinizi karşılayacaktır. Ancak bu işler her ne kadar kolay gibi görünse de, sizi yormayacağını veya zorlamayacağını asla düşünmeyin. Günde en az 2-3 saat boyunca aynı işi tekrarlamak, bazen sanıldığından daha sıkıcı olabilir.

Not : Eğer Hakkaride yaşıyorsanız ve evde ek işe ihtiyacınız varsa sitemizi takip edebilirsiniz. Bu yazımızın altındaki iletişim bölümüyle daha önce yaptığınız işleri anlatabilirsiniz. Bu durumda işveren arkadaşlarda sizlere ulaşabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir