Euro Truck Simülatör 2 Full Save Dosyası

Euro Truck Simülatör 2 full save dosyası ETS, Avrupa yollarında geçen ve birçok Avrupa ülkesine gidilebilen bir tır sürme ve yük taşıma oyunudur. Simülatör full save 2 dosyası ise, kısaca ETS olarak adlandırılan Euro Truck Simülatör oyununu çok para ve yüksek levelle oynamak isteyenler için geliştirilmiş ve 0 tamamlanmış bir oyun dosyasıdır.

Günümüzde dünyanın en popüler oyunlarından biri olarak kabul edilen ETS 2, çok fazla zamanı olmayan veya farklı oyun deneyimleriyle sürüş heyecanını ikiye katlamak isteyenlerin kullanabileceği birçok dosyaya sahip bulunuyor. Etkileyici grafikleri ve gerçek araba sürüş heyecanı yaşatan oyunun bol ara ve yüksek levelle oynanabilmesi için öncelikle oyunun nasıl yükleneceği hakkında bilgi sahibi olunması gerekir.

Euro Truck Simülator 2 Save Dosyası

Euro Truck Simülatör 2 Full Save Dosyası Nasıl İndirilir?

Euro Truck Simülatör 2 Full Save Dosyası indirmek için bir arama motoruna girmeli ve ETS2 full indir ibaresini yazmalısınız. Açılacak sayfadan herhangi bir site seçeneğini tıklayarak sayfaya giriş yapın. Daha sonra açılan dosya içerisindeki rakamlı dosyayı alarak, Belgelerim/ Euro TruckSimulatör-2/profiles ve almış olduğunuz rakamlı dosyayı profiles’in içerisine atın. Böylece kısa süre içerisinde oyunu indirerek adeta gerçek gibi tır sürme keyfini dilediğiniz gibi doyasıya yaşayın.

Euro Truck Simülatör 2 Konsol Nasıl Aktif Hale Getirilir?

Euro Truck Simülatör 2 gerek heyecanı, gerekse yaşattığı büyük araç kullanma zevkiyle tüm dünyanın en gözde bilgisayar oyunlarından biridir. Konsol ile yapılabilen komutlarla ve diğer olaylarla oyunun çok daha keyif bir hale dönüştürülmesi mümkündür.  Konsol aktivasyonun nasıl yapılacağını öğrenmek için aşağıdaki yönergeleri takip etmek ve uygulamak yeterli olacaktır.

1- Belgelerim klasörünü açarak orada bulunan Euro Truck Simülatör 2’yi tıklayarak içerisine girin.

2- ETS’2 simülatör içerisinde bulunan config. cfg adlı dosyayı açma komutu vererek program seçimi için sunulan pencereden Notepad++ ( varsa) seçiyoruz. Yoksa ‘’Not Defteri’’ni seçin.

3- config.cfg dosyasını açtıktan sonra yapmanız gereken CTRL+F tuşuna basarak usetg_console ‘’0’’ yazmaktır.

4- Sonda bulunan ‘’0 ‘’ kısmını silerek ‘’1’’ yazın.

5- Bu işlemlerin ardından düzenlemiş olduğunuz config.cfg dosyasını kaydederek çıkın ve tüm adımlar tamamlandıktan sonra konsolunuz aktif bir şekilde ve kullanılabilir durumda olacaktır.

Euro Truck Simülatör 2 Hava Durumu Nasıl Ayarlanır?

Euro Truck Simülatör 2 full save dosyası kullanıcılara sürüş heyecanını sanal da olsa gerçeğe en yakın şekilde aktarabilmek için farklı eklemeler yapma imkânı sunmaktadır. Hava durumu ayarlamaları da bu özellikler arasında yer alır. Euro Truck Simülatör 2 oyununu daha heyecanlı kılmak adına oyuncuların büyük bölümü hava durumunu değiştirmek ister. Aniden yağan yağmuru durdurmak veya karanlık bir yolda gitmektense geceyi sabaha dönüştürmek gibi istekler kolayca yerine getirilebilir. Hava durumunu değiştirmek için gereken komutlar,

Açık hava: g_set_skybox x

Bulutlu hava: g_set_skybox 1

Çok yağmurlu veya fırtınalı hava: g_set_weather

Yağmurun kesilmesi ve eski hale dönülmesi: g_set_weather 0 şeklinde ayarlamalar gerektirir.

Euro Truck Simülatör 2 Full Save Oyununu Ban Yemeden Oynamak

Euro Truck Simülatör 2 Full Save Dosyası indirerek büyük bir keyifle zaman geçirmek ancak bazı oyun kurallarına riayet göstermeniz halinde kesintisiz olarak yaşanabilir. Ban yiyerek oyundan uzaklaştırılmamak için, Oyun Chat’inde kesinlikle küfürlü cümle kurulmaması gerekir. Ayrıca +30 kişi olan yollarda asla sollama yapmamaya özen göstermek, kalabalık şehirlerde kırmızı ışık kontrolü yapmak gerekir. Makasa girmeyi veya uluslararası trafik kurallarını ihlal eden sürüş biçimlerini denemeyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir