Erkek Bebek Yelek Örgü Modelleri Anlatımlı 2020

Örgü örmek büyüklerin en büyük hobisi ve stres atma yöntemi olarak tanımlanabilir. Hele ki bu örgünün en zirve seviyelere ulaşması bebek olduğu haberlerinin alındığı dönemler diyebiliriz. Geleneklerimizde yer edinen beşik götürme veya mevlit törenlerinde bebeğe götürülen hediyeler arşa kalkmış denilebilir. Bu yüzden her köşede yana yakıla örgü yelek, kazak patik modelleri aranır. Sizlere erkek bebek yelek örgü modelleri anlatımlı 2020 yılına damga vuranlara örnek vermek gerekirse şu modelleri örneklendirmek kalitenizi ortaya çıkaracaktır.

Atatürk Yeleği Modelleri

Erkek Bebek Yelek Örgü Modelleri Anlatımlı 2019
Erkek Bebek Yelek Örgü Modelleri Anlatımlı 2020

Erkek bebekler kız bebeklere göre biraz daha ağır ve sade modeller tercih edilmektedir. Erkek bebek yelek örgü modelleri anlatımlı 2020 yılına bomba gibi düşen Atatürk yeleğini yapmayı tercih edebilirsiniz. Cepken tarzında olan yelek modeli oldukça gösterişli ve şık duran bir örgü türüdür. Yelekte kullanılan zincir aksesuar detayları da yeleğe farklı bir hava katmakta ve yeleğin görselliğini ortaya çıkartmaktadır. Parça parça ön ve arka kısımları ayrı örülmektedir. Yeleğe uç kısmındaki küçük cepken oluşumundan başlanmaktadır. Yeleği uygun bir şekilde yapabilmek için mutlaka kaç ilmek olduğuna nerelerde ilmek artırıp nerelerde azalttığına dair sayısal bilgileri elde etmeniz gerekmektedir. Bu şartları yerine getirdikten sonra oldukça gösterişli bir modeli gözler önüne sereceksiniz.

Arabalı Karikatürlü Yelekler

Erkek bebeklerinin oynamaktan en çok hoşlandıkları oyuncaklarından birisi şüphesiz arabalarıdır. Araba modelleri işlenen yeleklerini de giymekten bir o kadar zevk alacaklardır. Erkek bebek yelek örgü modelleri anlatımlı 2020 modelleri içerisinde arabalı modeller farklı farklı şekillerde çokça karşımıza çıkmaktadır. Burada sizlerde sade bir yelek örerek yine örgü yöntemi ile arabalar yaparak bu modelleri sade yeleğinizin üzerine dikme işlemi ile süsleyebilirsiniz. Arabaların detaylı bir şekilde anlatımı için youtube kanalından yardım alabilirsiniz. Ancak büyükçe bir yelek örmek size zor geliyorsa sade renk ve desende bir hazır örgü yelek tercih ederek de arabaları sonradan örüp bu yelek üzerine dikme işlemi yapabilirsiniz. Oldukça şık duran bu model için arabaları yapıştırmaktan çok dikiş ile tutturmak sizin ve bebeğiniz için daha sağlıklı olacaktır.

Efe Yeleği Modeli

Ege bölgesinin yöresel kıyafetleri olan efe yeleklerini örgüye aktarmak hiç de fena bir fikir değil gibi geliyor. Örgü tasarımcıları bu konuda da başarılarını ortaya koymuş gibi duruyor. Erkek bebek yelek örgü modelleri anlatımlı 2020 içerisinde en çok tercih edilen model efe yeleği modeli olacak gibi. Efe yeleğinde cepken modelinde ve sade renk ile örülmesi tercih ediliyor. Modeli süslemek için çeşitli aksesuarlar hobi marketlerden elde edilebilmektedir. Efe yeleğinin şık bir gömlek ile kombin edilmesi fazlaca tercih ediliyor.

Hayvan Karikatürlü Seçenekler

Erkek Bebek Yelek Örgü Modelleri Anlatımlı 2019
Erkek Bebek Yelek Örgü Modelleri Anlatımlı 2020

Hayvanlar çocukların küçük yaşlardan itibaren en ilgi duydukları alanlardan birisidir. Hayvan karikatürlerinin yeleklere işlendiği erkek bebek yelek örgü modelleri anlatımlı 2020 şekilleri bu yılda da fazlaca gözlere çarpmaktadır. Yine araba modelinde olduğu gibi sade örülmüş bir yelek üzerine hayvan karikatürleri yapılarak işlenmesi esası ile hazırlanmaktadır. Hayvan modellerini yapabilmek için en uygun anlatım modellerini yine İnternet üzerinden kolayca elde edebilirsiniz.

Burgu Yelek Modelleri

Kız bebeklere göre erkek bebekler için fazlaca bir seçenek yoktur. Oldukça sade ve ağır modeller erkek bebekleri bekliyor. Ancak çeşitli aksesuarlar ile süslemeleri yapılarak erkek bebek yeleklerine bir hava katılmaya çalışılmaktadır. Burgu veya örgü model yine erkek bebek yeleklerinde çok fazla tercih edilmektedir. Bu yeleklerin uç kısımları bir tor bir düz olarak başlanmakta diğer kısımların sade olması tercih edilmekte ve kenarlarına ise burgu model koyularak asil bir şıklık elde edilmeye çalışılmaktadır. Burgu modelin yapılışı ise sökülerek örülen farklı ve oldukça gösterişli bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Pofuduk modeller erkek bebek yelek örgü modelleri anlatımlı 2020 yılında yine fazlaca tercih edilen pofuduk kadife ipliklerden örülen seçenekteki modeller başta gelmektedir. Bu modellerde kişiler tercihlerine göre yeleğin her yerini de o şekilde örmekte veya sadece yaka detaylarında da bu iplikleri kullanmayı tercih ederek farklılıklar elde edebilirler. Bebeklerinde en fazla giymekten hoşlandıkları modeller arasında olmaktadır. Bebeğinizin nefes darlığı konusunda herhangi bir sıkıntı yoksa eğer bu modelleri şık kombinler yaparak tercih edebilirsiniz.

Şapkalı Selanik Modeller

Erkek Bebek Yelek Örgü Modelleri Anlatımlı 2019
Erkek Bebek Yelek Örgü Modelleri Anlatımlı 2020

Şapkalı modellerde yeleklere farklı bir hava katmasından dolayı çok fazla kişi tarafından beğenilmektedir. Özellikle şapka uçlarına takılması için satılan aksesuarlar kişilere daha cazip gelmekte ve daha fazla beğenilmektedir. Bu modellerde düğme yönteminden çok fermuar ile tamamlanması kişilerin işlerini daha da kolaylaştırmaktadır. Yalancı selanik ile örülmesi ise tok bir örgü olmasından bu modellerde tercih edilmektedir. Sadece ve ince yapılı bir iplik yerine kalın ve çok katlı olanlar tercih edilmektedir. Bu modelin tüm detayları hakkında en iyi bilgileri yine örgü modellerini anlatan hobi sayfaları ve dergilerinden yalancı selanik adı ile arayarak elde edebilirsiniz.

Şapkalı modellerin dışında düz yakalı bir modelde tercih edebilirsiniz. Bunun yanında tüm örgü bittikten sonra devrik bir yaka seçeneğini tercih eden kişiler tarafından tekrardan şişe ilmek takılarak yaka kısmına ayrıca bir yaka örülmesi mümkün olacaktır. Tüm bu modelleri bir örnek olmadan kendi başınıza yapmanız sizi biraz zorlayacağından bir anlatım kanalından yararlanmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir