En İyi PS4 Oyunları (En iyi Playstation 4 Oyunları)

Oyun teknolojileri 21. Yüzyıl dünyasında oldukça yoğun ilgi görüyor. Her yaş grubuna hitap edecek niteliklerde oyun seçeneklerinin yer aldığı bilgisayar ve oyun konsolları dünyasında oyun tutkunlarına çok özel seçenekler sunuluyor. Aksiyondan, spora kadar farklı tür ve temalarda oyunların yer aldığı modern çağda özellikle oyun konsolları, oyun keyfini çok daha iyi bir seviyeye çıkartıyor. Dünya genelinde oyun konsolu denilince ilk akla gelen marka, her versiyonuyla sektörde çığır açan yenilikler getiren PlayStation öne çıkıyor. En son olarak piyasaya sunmuş olduğu PS4 yani Playstation 4 oyun konsolu internet bağlantısı ve zengin medya araçları ile son derece keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Son derece gelişmiş teknik özellikleri ile de dikkat çeken Playstation 4 oyun konsolu, günümüzde oyun tutkunlarının son derece yoğun şekilde ilgisini çekiyor. Bu şekilde hem görüntü teknolojisi hem de oynanış yapısal özellikleri dolayısı ile PS4’ e özel oyunlar tasarlanıyor. Bu çerçevede de PS4 oyun konsolunda oynanabilecek birbirinden kaliteli PS4 oyunları bulunuyor. Çok yoğun ilginin bulunuyor olması nedeni ile bu alanda sunulan oyunlarda da zengin bir çeşitlilik bulunuyor. Bu çerçevede de PS4 keyfini en iyi şekilde yaşamanızı sağlayacak birbirinden kaliteli ve en iyi PS4 oyunları listesi hazırladık.

Hazırladığımız listede yer alan en iyi PS4 oyunları her açıdan değerlendirme sonucunda belirlenmiştir. Oynanış, konu, kurgu ve hatta grafik özellikleri gibi tüm yönleri ile değerlendirdiğimiz birbirinden kaliteli PS4 oyunları ile her zaman çok daha keyifli ve çok daha kaliteli bir PS4 deneyimini yakalayabilirsiniz. Listemiz içerisinde yer alan PS4 oyunlarının bazıları piyasaya sürülmüş olduğu gibi bazıları ise yakın dönemde piyasaya sunulacak oyunlardan oluşmaktadır. Bu nedenle de listemizde yer alan bazı oyunları, oynayabilmek için biraz beklemeniz gerekecek.

Red Dead Redemption 2 Oyunu

İlk oyunuyla, tüm dünyada büyük bir beğeni toplamayı başaran oyunun ikincisi olma özelliğini taşıyan Red Dead Redemption 2 oyunu daha yüksek grafik özellikleri ve daha kaliteli oynanış yapısı ile en iyi PS4 oyunları listesinde kendisine yer buluyor. Acımasız vahşi batı topraklarına doğru yolculuk yaptığımız bu oyunda Van der Linde çetesine dahil olarak yaptıkları banka soygunlarından, çatışmalara kadar acımasız kanun adamları, kaçaklar ve kelle avcıları ile dolu etkileyici bir serüven sunuyor.

Days Gone Oyunu

İnsanlığın yok oluşu temalı oyunlardan birisi olan Days Gone oyunu, en iyi PS4 oyunları arasında yer alıyor. Her zaman ilgi çekici olan bu konuyu başarıyla kurgulamış olan oyunda gezgin motorcu ve aynı zamanda da kanunsuz olan Deacon St. John karakterine yön veriyoruz. Hayatta kalan insanların yağmacı olduğu, enfekte haldeki insan ve hayvanların Freaker olarak adlandırıldığı bir dünyada rakiplere karşı hayatta kalma mücadelesi veriliyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Oyunu

21.yüzyılın en çok oynanan ve en dikkat çeken oyunlarından birisidir. PC versiyonundan, mobil versiyonuna kadar farklı oyun platformlarına uyumluluğu bulunan PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu en iyi PS4 ile oynanabiliyor. Çok daha geniş ve özgür hareket kabiliyeti ile gerçek rakiplere karşı üstünlük sağlayabilme mücadelesinin olduğu son derece interaktif bir oyun deneyimi sunuyor. PUBG olarak da bilinen oyun 99 diğer oyuncu ile aynı harita içerisinde önce silah bulmak ve sonra onları yok edebilmek amacı ile mücadele ediliyor.

Call of Duty Black Ops 4 Oyunu

Heyecanı en iyi şekilde yansıtan başlıca oyunlardan birisi olarak, en iyi PS 4 oyunları arasında kendisine yer bulan Call of Duty Black Ops 4 oyunu, efsaneyi PS 4 kalitesinde, gerçek rakiplere karşı çok daha interaktif ve yüksek gerçeklikte deneyim edebilme şansı veriyor. Çok oyunculu modu ile gerçekçi ve daha eğlenceli bir oyun deneyimi sunan Call of Duty Blach Ops 4 Oyunu ile hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla son derece keyifli bir oyun deneyimini yakalayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir