En İyi Klasik ve Tuşlu Telefon Modelleri

Teknoloji geliştikçe her konuda daha pratik çözümlerden faydalanılabiliyor. Her işlemin daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli şekilde yapılabilmesini temel alan bir gelişim yapısına sahip olan günümüz teknolojileri özellikle de mobil akıllı cep telefonları ile hayatımıza yön vermeye başladı. Dünyanın her yerinde son derece yoğun şekilde kullanılan ve hatta insanlarda birden fazla adette bulunan akıllı cep telefonları ile çok daha fonksiyonel bir cep telefonu kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Dokunmatik ekranları, yüksek grafik özellikleri,  geniş fonksiyonları ve çok daha fazlası ile etkileyici bir kullanım potansiyeli oluşturan akıllı cep telefonları, bu özelliklerine rağmen herkese hitap etmeyebiliyor. Özellikle de günümüzde ağırlıklı olarak belirli bir yaş grubu tarafından tercih edilen tuşlu telefon modelleri halen piyasadaki yerini koruyor. Bizde dokunmatikten uzaklaşmak ve klasik tuşlu bir cep telefonu kullanımı gerçekleştirmek isteyen ancak bunu en kaliteli performans ile sağlamak isteyen kullanıcılar için en iyi klasik ve tuşlu telefon modelleri listesi hazırladık.

Modern yüzyıl dünyasında akıllı cep telefonu hegemonyası altında üretimi devam ettirilmekte olunan tuşlu klasik cep telefonu modelleri bulunuyor. Temel olarak ithalat garantisi olan ve her yönüyle çağın teknolojisinin getirdiği kalite standartlarına uygun olan modellere yer verdiğimiz en iyi klasik ve tuşlu telefon modelleri ile hem pratik em de geleneksel bir cep telefonu kullanımını en kaliteli şekilde yakalayabilirsiniz.

Nokia 106 Tuşlu Cep Telefonu

Akıllı cep telefonu pazarında pek aradığını bulamayan ve rakiplerinin gerisinde kalan Nokia, tuşlu cep telefonu dönemindeki kalitesini günümüzde de bu modellerde telefonlar üreterek, sürdürmeye devam ediyor. Özellikle de 2018 yılında tanıtımı yapılan Nokia 106 en iyi klasik ve tuşlu telefon modelleri arasında kendisine yer buluyor. Kamera fonksiyonuna yer verilmeyen bu cep telefonu özellikle de günümüzde askerler açısından son derece ideal bir cihaz olarak öne çıkıyor.

Alcatel 2003G Tuşlu Cep Telefonu

Son derece fonksiyonel ancak bir o kadar da klasik özellikler barındıran Alcatel 2003G tuşlu cep telefonu modeli, en iyi klasik ve tuşlu telefon modelleri arasında kendisine yer buluyor. Son derece basit bir arka kamerasına sahip olmasının dışında çok uzun süreli dayanıklılık gösteren batarya süresi ile dikkat çekiyor. Ayrıca klasik bir tuşlu cep telefonuna göre dikkat çekici bir tasarıma sahiptir. Alcatel cep telefonu için 345 TL’ lik bir satış fiyatı belirtiliyor.

Xiaomi Qin1 Tuşlu Cep Telefonu

Akıllı cep telefonu pazarının son yıllarda yükselen trendlerinden birisi konumunda bulunan Xiaomi tarafından geliştirilen Xiaomi Qin1 tuşlu cep telefonu modeli, en iyi klasik ve tuşlu cep telefonu modelleri arasında yer alıyor. En önemli özelliklerinden birisi ise eş zamanlı olarak 17 dilde çeviri yapabilme özelliğidir. Bu özelliği ile son derece uluslararası bir kullanım potansiyeli oluşturuyor. Üzerinde yer alan kızılötesi fonksiyonu ile birlikte de günümüzde kullanıcıların çok alışkın oldukları cep telefonlarının televizyon ya da klima gibi ürünlere ilişkin kumanda formunda kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Cihaz için Xiaomi tarafından yapılan resmi açıklamaya göre 29 dolarlık bir fiyatlandırma uygulanıyor.

Philips Xenium E168 Tuşlu Cep Telefonu

Modern çağın en önemli teknoloji devlerinden birisi konumunda bulunan Philips tarafından geliştirilen Philips Xenium E168 tuşlu cep telefonu çift SIM desteğine sahiptir. Ayrıca üzerinde 1600 mAh batarya yer almaktadır. Bu neden ile de en iyi tuşlu cep telefonu deneyiminin yakalanmasına yardımcı oluyor. Türkiye’ deki satış fiyatı için ise 400 TL gibi bir ücretlendirme uygulanıyor.

Reeder F1 Tuşlu Cep Telefonu

Türkiye’ de üretilen en iyi klasik ve tuşlu telefon modelleri arasında yer alan Reeder F1 tuşlu cep telefonu Samsun’ da açılan fabrikada üretiliyor. Ortalama olarak 400 TL’ lik bir satış fiyatı üzerinden klasik cep telefonu tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir