En İyi Bluetooth Kulaklıklar (En İyi 10 Kablosuz Kulaklık)

Her geçen gün hızla gelişen teknolojinin getirdiği yenilikler insanların teknolojiyle gelen kablo yığını ve karmaşasından da kurtulabilmesini sağlıyor. Sürekli gelişen teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler ile birlikte artık dünyanın her yerinde teknolojik cihazlar kablo bağlantılarından muaf şekilde geliştiriliyor. Özellikle de kablosuz özellikli cihazların portatif kurulumu ve kullanımları günümüz modern yüzyıl teknoloji kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlıyor. Dünyanın her yerinde son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılan kablosuz teknolojiler sayesinde herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadan son derece verimli ve pratik bir kullanım gerçekleştirilebiliyor.

Bu kapsamda da kablonun en fazla sorun yarattığı kullanım alanlarından birisi de kulaklıklardır. Mobil olarak kullanılan kulaklıkların başta akıllı cep telefonları olmak üzere kullandıkları tüm cihazlarda kablo ile yapılan bağlantıları sürekli takılmalara ve dolanmalara neden oluyor. Aynı zamanda da kullanım alanının da kısıtlı olmasına yol açabiliyor. Bu özgürlükten uzak kullanım tarzından kurtulmanın en etkili yolu ise son yıllara damgasını vuran bluetooth kulaklıklardır. Kablosuz özellikli olan bu kulaklıklar bağlantılarını bluetooth üzerinden yapıyor. Böylelikle kaynağı olan akıllı cep telefonu gibi cihazlardan daha uzak alanlarda da özgürce kullanımı sorun yaşamadan gerçekleştirilebiliyor. Ancak teknolojinin her alanında olduğu gibi bluetooth kulaklıklarda da yoğun ilginin söz konusu olması sunulan seçeneklerinde çok çeşitli olmasına neden oluyor. Bu çeşitlilikte seçim yapmakta zorlananlar için en iyi Bluetooth kulaklıklar ile oluşturduğumuz listeyi inceleyebilirsiniz.

Kablosuz kulaklık seçiminde dikkat edilmesi gereken belirli şartlara uygun olarak oluşturduğumuz en iyi Bluetooth kulaklıklar sayesinde her türlü kullanıma uygun olarak kulaklık kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Kaliteli, kesinti yaratmayan ve aynı zamanda da dış sesleri en iyi şekilde emerek, daha kaliteli bir kullanım sunan dünyanın en iyi Bluetooth kulaklıklarını listemizde bulabilirsiniz.

Sony WH-1000XM2 Bluetooth Kulaklık

Sadece 275 gram ağırlığı bulunan Sony WH-1000XM2 Bluetooth kulaklık modeli, 30 saatlik pil ömrü ile uzun süreler kesintisiz şekilde en yüksek performansta kullanım gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. 10 metrelik kapsamı alanı ile de çok daha özgür bir şekilde müzik dinleyebilme imkanı sunmakta olan Sony’ in bu yeni nesil Bluetooth kulaklık modeli, günümüzün en iyi Bluetooth kulaklıklar listesinde kendisine yer buluyor. Amerika’ daki güncel satış fiyatı olarak 250 dolar gibi bir rakam belirtilmektedir. Dışarıya müziğin yansımasını minimal seviyelere indirdiği gibi dışarıdan gelen sesleri de etkin bir şekilde duyarak, çok daha güvenli bir kulaklık kullanımı sağlamaktadır.

Bose QuietComfort 35 2 Bluetooth Kulaklık

20 saatlik pil ömrü ile uzun süreli yüksek performansta bir kullanım sunan Bose QuietComfort 35 2 Bluetooth kulaklık modeli geniş ve büyük tasarımına rağmen sadece 680 gramdır. 10 metrelik kapsamı alanına sahip olan ürünün Amerika’daki güncel satış fiyatı ise 300 Dolar’dır. Son derece klasik görselliği ile her tarza uyum sağlayacak estetik bir görselliğe de sahiptir.

Beyerdynamic Amiron Wireless Bluetooth Kulaklık

Son derece rahat ve profesyonel bir kulaklık kullanım deneyimi sunmakta olan Beyerdynamic Amiron Wireless Bluetooth kulaklık modelinin kapsama alanı 10 metre olurken, ağırlığı ise sadece 380 gramdır. Dinamik bir ses kalitesi sunmakta olan kulaklık için ABD’ de belirlenmiş olan güncel satış fiyatı ise 600 Dolar gibi biraz yüksek bir rakamdır.

Sennheiser Momentum Wireless Bluetooth Kulaklık

Modern yüzyıl dünyasının en güçlü ve en kaliteli ses kapasitesine sahip olan kulaklık modellerinden birisi olan Sennheiser Momentum Wireless Bluetooth kulaklık modeli en iyi Bluetooth kulaklıklar arasında kendisine yer bulmaktadır. Gürültü önleyici teknolojiye sahip olan kulaklık modeli 25 saatlik uzun soluklu kesintisiz bir kullanım kapasitesine sahiptir. Ayrıca cihazın ABD’ de belirlenmiş olan güncel satış fiyatı ise 500 dolar’dır.

Plantronics BackBeat Pro2 Bluetooth Kulaklık

290 gramlık ağırlığa sahip olan Plantronics BackBeat Pro 2 Bluetooth kulaklık modelinin 100 metre gibi çok yüksek bir kapasite alanı bulunmaktadır. Bu yönü ile son derece geniş ve özgür bir kullanım kapasitesine sahip olan kulaklık ile ilgili olarak ABD’ deki resmi satış fiyatı ise 140 dolar gibi cüzi bir düzeydedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir