Cs Go Wall Hack Kodu

Oyun oynamak neredeyse herkesin sevdiği bir aktivitedir. Özellikle bilgisayarda oynanan ve çok oyunculu oyuncular oldukça fazla tercih edilmektedir. Bilgisayar oyun tarihinin en çok oynana oyunu ise kuşkusuz Cs oyunlarıdır. Hem online hem offline modlarını içine barındırması ve arkadaşlarınızla 1v1 ve takım olarak oynayabilmesi pek çok oyuncu tarafından tercih edilmektedir.  Özellikle arkadaşlarınızla oynadığınız oyunlarda hilelerle başvurarak kazanması oldukça zevkli hale getirebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere CS Go oyununda kullanılan bir hile olan Wall Hack’dan bahsedeceğiz. Gelin Öncelikle Wall Hack nedir onu açıklayalım.

CS Go Wall Hack Nedir?

cs go wall hack kodu

Wall Hack CS Go oyununda bulunan duvarların içini göstererek rakibinizin nerede olduğunu görebileceğiniz bir hiledir. Oyuncular tarafından oldukça fazla kullanılan Wall Hack hilesi rakiplerin oldukça sinirini bozmak ve oyundan soğutmaktadır. Wall Hack hilesini maalesef dilediğiniz yerde ve modda kullanamıyorsunuz. Bunun nedeni online oyunlarda haksız rekabetin önüne geçmek ve bütün oyunculara eşit bir oynayış vermektir. Fakat CS Go içerisinde farklı modlar yer almakta ve bu modların bazılarında Wall Hack kodu aktif olarak kullanılmaktadır. Arkadaşlarınızla bu modlara girerek hileyi kolaylıkla kullanabilirsiniz.

CS Go Wall Hack Ban Sebebi mi?

Wall Hack kodu online oyunlarda aktif olmayan bir koddur. Fakat bazı oyuncuklar farklı program ve yazılımlarla Wall Hack hilesini kullanmaktadır. Adminler ve yöneticiler böyle bir oyuncuyla karşılaştıklarından ban atma ihtimalleri %100’dür.  Adminler kullanmış oldukları anti hile programları ve yazılımları hile online modda hile kullanılmasının olabildiğince önüne geçmektedir.

CS Go Wall Hack Kodu Nasıl Yapılır?

İlk olarak oyunu açmalısınız ve oyunun içinde bulunmalısınız. Oyunun içerisindeyken konsolu açarak altta çıkan kutucuğa “sv_cheats 1” yazmalısınız. Bu yazı Wall Hack kodunu mod içerisinde aktif etmek için gereklidir.  Bu kodu yazdıktan sonra yine konsol bölümüne “r_drawothermodels 2” yazarak enter tuşuna basınız. Artık tüm harita boyunca düşmanlarınızın nerede olduğunu görebilirsiniz. Eğer Wall Hack kodunu silmek istiyorsanız konsola “r_drawothermodels 2” yerine “r_drawothermodels 1” yazıp enter tuşuna basarak Wall Hack kodunu iptal edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir