Cs Go Hile Kodları

Bilgisayar teknolojisinin 21. Yüzyıldaki gelişimi hayatın her alanında olduğu gibi oyun anlayışında da ciddi değişimlerin meydana gelmesine neden oluyor. Günümüzde artık her yaştan oyun tutkunu, keyifli zaman geçirmek üzere oynayacağı oyunları ağırlıklı olarak dijital ortamda olmasını tercih ediyor. Dijital bilgisayar oyunları sayesinde birbirinden farklı kategorilerdeki oyunlara çok daha kolay bir erişim sağlanabiliyor ve son derece zevkli bir oyun deneyimi yaşanabiliyor. Bilgisayar üzerinden oynanabilen dijital oyunlar sayesinde her yaştan oyun tutkunu günün her anında rahatlıkla oyun oynayarak, keyifli zaman geçirebiliyor. Bu noktada özellikle son yıllarda görüntü ve grafik teknolojisi alanında yaşanan hızlı gelişim ile birlikte bilgisayar oyunları dünyanın her yerinde hem zengin çeşitliliği ulaşıyor hem de son derece yoğun şekilde tercih ediliyoır. Yüksek oyuncu sayılarını yakalayan bilgisayar oyunlarının bulunduğu 21. yüzyıl dünyasında bu alanda ilk akla gelen oyun ise CS GO oluyor. Counter Strike ismi ile oyun tutkunlarının aksiyon kategorisinde keyifli bir oyun deneyimi elde edebilmeleri mümkün oluyor. 2012 yılında yayınlanan CS GO yani Counter Strike Global Offensive oyunu, dünyanın her yerinde en çok bilinen ve en çok oynana bilgisayar oyunlarının başında geliyor. Bu şekilde yoğun olarak oynanan CS GO ile ilgili olarak internet üzerinde yoğun olarak CS GO hile kodları ile ilgili araştırma yapılıyor.

Bilgisayar oyunlarında temel olarak bazı kodlar bulunuyor. Temel olarak oyun tutkunlarının oyunda daha özellikli şekilde yer alabilmesini ve oynanışın daha kaliteli bir seviyeye ulaştırılabilmesi amacı ile söz konusu kodlar bulunmaktadır. Bu kodlar ile birlikte oyuncular, oyun içerisinde özel özelliklerden yararlanabiliyor. Temel olarak bir bilgisayar oyununun yapımında kullanılan özel kodlama sistemi içerisine yerleştirilmiş olan bu kodların, oyun içerisinde girilmesi ile birlikte farklı özelliklerden yararlanılabiliyor. Yani oyuncular, CS GO hile kodları sayesinde daha fazla silah alabilme şansına sahip olabilme gibi özelliklerden yararlanabiliyor. Bu çerçevede de günümüzde tüm bilgisayar oyunlarında olduğu gibi CS GO oyununa yönelik olarak da keşfedilmiş olan kodlar bulunuyor. Genel olarak bu kodlar dünya genelinde bilinen isimleri ile hile kodlarından ziyade faydalı kodlardır. Yani aslında oyunda zaten mevcut olan kodlar olmaları ile oyuncular tarafından kullanılmaları herhangi bir aykırı bir işlem gerçekleştirmesi gibi bir durum ortaya çıkarmaz. Bu yüzden de oyuncular internet üzerinden kolay bir şekilde bulabilecekleri CS GO hile kodları ile oyun içerisinde daha özellikli ve daha kaliteli bir şekilde mücadele edebileceği bir oyun deneyimi elde edebiliyor. Söz konusu faydalı kodlar sayesinde oyun içerisinde misal olarak antrenman yaparken daha pratik bir oynanış sağlamak ya da oyunun daha da keyifli hale getirilmesi amacı ile bu faydalı kodların kullanımı mümkündür. Günümüzde CS GO oynayan oyuncuların önemli bölümü tarafından oyunlarını renklendirebilmek amacı ile çok yoğun olarak bu kodlar kullanılmaktadır.

CS GO Hile Kodları Nelerdir?

CS GO oyununa özel olarak geliştirilmiş olunan hile kodları temel olarak oyunun daha renkli ve daha eğlenceli bir hale getirilebilmesine yardımcı olmaktadır. Bu nedenle de oyuncular tarafından son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak CS GO oyunu gibi son derece kapsamlı ve geniş özellikli bir oyunda sadece birkaç kod ile oluşan bir hile kod listesi bulunmaz. Söz konusu CS GO hile kodları listesi son derece uzundur. Çünkü oyun içerisindeki her işlem, her bölüm ve her fonksiyon ile ilgili olarak farklı ihtiyaçlara göre özel faydalı kodlar bulunmaktadır. Yani CS GO oyununda server için kullanılabilecek kodlar bulunduğu gibi daha fazla silah bulundurmaya yardımcı olacak oyun içi kodlarda bulunmaktadır. Bu sayede de oyuncuların yer aldıkları her alan ve bölüme göre değişen ihtiyaçlarına göre CS GO faydalı kodların sağlayacağı kolaylıklardan ve avantajlardan yararlanabilme imkanı sağlamaktadır.

Oyun içerisinde oyuncular pek çok fonksiyonu ve ayarlamayı söz konusu faydalı kodlar sayesinde kişiselleştirebiliyor. Yani oyuncular CS GO oyunun özelliklerini kendi zevk ve oyun anlayışlarına göre şekillendirebiliyor. Bu durumda oyuncuların tüm oyun içerisinde CS GO oyununu çok daha kişiselleştirilmiş özellikler ile oynayabilme imkanına sahip olabiliyor. Bu nedenle de günümüzde oyuncuların, oyun deneyimlerinin çok daha özel ve çok daha kaliteli olmasını sağlamaktadır.

CS GO Konsol Açılır?

Bilgisayar oyunlarının efsanesi konumunda bulunan ve 2000 yılından beri farklı versiyonları ile oyuncuların karşısına çıkan Counter Strike oyunu, Global Ofensive versiyonu ile oyun tutkunlarının beğenisini toplamaya devam ediyor. Bu oyunu daha kişisel ve daha özellikli oynamak isteyenler için de özel CS GO hile kodları geliştirilmiştir. Bu CS GO hile kodları sayesinde oyunda daha geniş özelliklerden yararlanılabiliyor. Bu noktada öne çıkan CS GO konsol nasıl açılır sorusu gündeme geliyor. Bu çerçevede de oyun tutkunlarının CS GO oyununu açmalarının ardından ‘é’ tuşuna basmaları gerekmektedir. Söz konusu ‘é’ tuşu, fiziki klavyelerin sol üst kısmında ‘1’ tuşunun hemen yanında ‘ESC’ tuşunun hemen altında yer alır. Bu tuş ile kolay bir şekilde CS GO konsol açılabilir. Bu konsol söz konusu ‘é’ tuşu ile açılmamış ise farklı bir yolun denenmesi gerekmektedir.

Oyuncuların oyunun ayarlar bölümüne giriş yapmaları gerekmektedir. Ayarlar penceresi içerisinde yer alan oyun ayarları sekmesindeki ‘Geliştirici Modu Etkin’ özelliğinin açılması gerekir. Bu işlem sonrasında onay ekranı gelir. Bu ekranda ‘evet’ yaparak, kayda onay verilmesi gerekir. Böylelikle bundan sonra oyunda ‘é’ tuşuna basarak, CS GO konsol ekranının açılması sağlanabilmektedir. CS GO konsol ekranı temel olarak internetten erişim sağlanabilecek özel CS GO hile kodları ile giriş yapılmasını sağlar. Yani söz konusu CS GO faydalı kodlar, bu konsol ekranı açılarak, girilebilir. Bu konsol açılmadan girilecek kodlar herhangi bir aktiflik göstermez. Yani oyun içerisinde bir etki oluşturmaz. Bu yüzden de girilen kodlar oyunlar etkili olmaz. Çok sayıdaki CS GO oyuncusu tarafından söz konusu hile kodlarının girilmesine karşın oyuna etkisinin olmadığı ve kodların hatalı olduğu şikayeti gerçekleştirilebiliyor. Ancak bu kesinlikle bu kodların hatalı olması ile değildir. Aksinde işlemlerin oyun tutkunları tarafından doğru şekilde yapılmamasından kaynaklıdır. Yani bu kodların çalışmaması tamamı ile CS GO konsol bölümünün açılmadan girilmesinden kaynaklıdır.

CS GO Server İçin Kullanılan Faydalı Kodlar

CS GO oyunu özel serverler üzerinde oynanabilen son derece özgür bir oyun deneyimi sunan dünyanın en çok tercih edilen oyunlarının başında gelmektedir. Özellikle de oyuncuların daha kişiselleştirilmiş bir oyun deneyimi yaşayabilmesine yardımcı olan CS GO serverleri oldukça yüksek oyuncu sayısına sahiptir. Kolay bir şekilde açılabilen CS GO serverleri içerisinde farklı sayılarda takımlar(team) oluşturulabiliyor. Böylelikle oyunda mücadelenin çok daha keyifli olması sağlanabiliyor. Buna göre günümüzde CS GO oyunu içerisinde server için kullanılabilecek CS GO hile kodları bulunmaktadır. Bu hile kodları ise;

sv_cheats 1 : Server içerisinde hile kodlarının aktif olmasını sağlamak için bu kod girmelidir.

mp_limitteams 0 : Oyun içinde team yani takım limit sınırlamasını kaldırır. Misalen 1 kişilik terörist 8 kişilik anti terörist takımı oluşturulabilir.

mp_autoteambalance 0 : Takımlar içerisindeki dengeleme özelliği sonlandırılır.

mp_roundtime 60 : Daha uzun süreli mücadele için her round süresinin 60 dakika olması sağlanır.

mp_roundtime_defuse 60 : Her oyunda round süresini 60 dakika yapar.

mp_maxmoney 60000 : Oyunda para limitini en yüksek 60.000 olmasını sağlar.

mp_startmoney 60000 : Round-oyun başlama parasını 60.000 yapar.

mp_freezetime 0 : Round başında beklenen sürenin sıfırlanmasını sağlar.

mp_buytime 9999 : Satın alma(alışveriş) süresinin sınırsız olmasını sağlar. Böylelikle istediğiniz anda silah gibi ihtiyaç duyulan teçhizatlar satın alınabilir.

mp_buy_anywhere 1 : Oyunda satın alım alanları sınırı kaldırır. Böylelikle haritanın her noktasında silah gibi teçhizat satın alımları yapılabilir.

sv_infinite_ammo 1 : Mermi ve bomba stoğunu sınırsız yapar.

sv_infinite_ammo 2 : Mermi ve bomba limitini sınırsız yapar. Ancak bu kodda şarjör bitiminde ‘reload’ yapılmalıdır.

ammo_grenade_limit_total 5 : Aynı anda 5 farklı türde bomba satın alımı sağlar.

bot_kick : Oyunda yer alan botları öldürür.

mp_warmup_end : Antrenman yani ısınma süresin,i sona erdirir.

mp_restartgame 1 : Oyunun başa alınmasını sağlar.

god : Vurulduğunda can düşmez.

cl_showpos 1 : Oyunda konum ve hız grafiği açar.

CS GO Görsellik Kodları

CS GO oyununu çok daha özellikli ve kişiselleştirilmiş şekilde oynamak isteyenlere yönelik olarak sunulan CS GO hile kodları sayesinde çok daha keyifli bir oyun oynayabilirsiniz. Özellikle de bu CS GO pratik kodları sayesinde oyun içerisinde bomba y ada silah atışlarının görselliğini çok daha yüksek hlae getirebilirsiniz. Temel olarak bu atışlarda görüntü de özel efektlerin oluşması bu kodlar sayesinde sağlanabilir. Buna göre oyunda yapabileceğiniz zengin görsellik özelliklerini sağlayan kodlar ise;

sv_grenade_trajectory 1 : Bomba atıldığında bombanın gittiği yönde gidiş izi oluşur. sv_grenade_trajectory_time 10 :  Bomba atıldığında arkasından çıkan gidiş yönü izi 10 saniye sürer. sv_showimpacts 1 : Silah atışlarında mermi sıkılan yere mavi, vardığı hedefte kırmızı renk çıkartır.

sv_showimpacts_time 10: Mermilerin arkasından çıkan gidiş yönü izleri 10 saniye sürer.

CS GO Antrenman Kodları

CS GO oyunu, alanında yer alan diğer oyunlara göre çok daha özgür bir haritada oynama imkanı verir. Yani oyunda gerçek rakiplere karşı mücadele etmeye başlamadan önce haritada alıştırma yapmak için antrenman özelliği bulunmaktadır. Bu sayede de oynanış kalitesini ve deneyimi çok daha ileri seviyeye çıkartabilme imkanına sahip olunabiliyor. Böylelikle gerçek rakiplere karşı takımının her zaman başarıya ulaşabilmesi için daha üstün bir mücadele sergileyebilme imkanına sahip oluyor. Bu durumda oyuncuların, oyundan alacakları keyfin çok daha yüksek olmasını sağlamaktadır. CS GO antrenman kodları çerçevesinde oynanışı daha iyi kavramak isteyenler için sunulan kodlar arasında;

bind “Tuş” “noclip” : Duvarların içerisinden geçme özelliği kazandırır. Ayrıca haritada seçilecek noktaya ışınlanma yapılabilir.

bind “Tuş” “give weapon_hegrenade’- ‘ give weapon_flashbang’ –  ‘give weapon_smokegrenade’ – ‘give weapon_incgrenade’ – ‘give weapon_molotov’ – ‘give weapon_decoy’ :CS GO oyunundaki tüm bomba tipleri için her birini ayrı ayrı girerek, hepsini alabilirsiniz.

CS GO Bot Kodları

Günümüzün teknolojik alanda yakaladığı gelişimler, hayatımıza pek çok yeni nesil kavramlar kazandırıyor. Yeni kelimeler ve manaları ile tanıştığımız günümüz dünyasında özellikle internet ve oyun dünyasında kullanılan bazı kavramlar, gündelik yaşama dahi sirayet etmiş durumda bulunuyor. Bu tip kavramlardan birisi de bot kavramıdır. Günümüzde internette reklamcılık veya Youtube gibi hizmetlerde sıkça kullanıldığı gibi bilgisayar oyunlarında da çok sık kullanılmakta olunan kavramlardan birisi haline gelmiştir. Doğrudan bilişim ve teknoloji literatürüne bakılarak tanımlama gerçekleştirildiği takdirde en genel anlamı ile kendisine verilmiş olan tüm görevleri aksatmadan anlık olarak yerine getirmekte olan programlar için kullanılan bir isimdir. Bu noktada da CS GO oyunundaki kullanım fonksiyonuna ilişkin olarak daha kolay anlaşılır bir açıklama olmuş olur. Özellikle de bazı CS GO oyuncularının çok fazla şikayetçi olduğu ancak bazı CS GO oyuncularının da sıklıkla tercih ettiği bot olayı vardır. CS GO oyununda söz konusu olan botlar temel olarak oyunda team oluşturmaya yardımcı oluyor. Bu botlar tek başına oynar. Yani otomatik olarak program ve yazılım sistemine göre hareket ederler. Özellikle de günümüzde CS GO oyununda bot atma kavramı çok sık olarak kullanılan kavramlardan birisidir. Genel olarak oyuncuların rakiplerine karşı üstünlük sağlamak ya da onları pusuya düşürmek amacı ile kullandıkları bir olaydır. CS GO oyununda bot atma işlemleri diğer pek çok özelliğinde olduğu gibi doğrudan hile kodları sayesinde gerçekleştirilebilmektedir. Yani CS GO oyununda bot atma işlemi gerçekleştirmek isteyenlerin bu kodları biliyor olması gerekir. Bununla birlikte CS GO botları için oyuncular, farklı silah kullanma özelliği kazandırabilir. Yani nerede olacağı, hangi takımda olacağı ve tabii ki kullandığı silah özelliği gibi çeşitli fonksiyonları da özel ve faydalı kodlar aracılığı ile oyuncular tarafından belirlenebiliyor. Böylelikle oyun içerisine atılan botların tam olarak istenen özelliklerde olması sağlanabiliyor. Bununla birlikte oyuncuların botları server içerisinden çıkartmak istemeleri durumunda da bu işlemi kolayca yapabilmelerine yardımcı olacak özel kod bulunmaktadır. Buna göre CS GO bot için kullanılabilecek CS GO hile kodları ise;

bot_add_t : Terörist takımına 1 adet bot ilave eder.

bot_add_ct : Anti-terörist takımına 1 adet bot ilave eder.

bot_kick : Tüm takımlara atılan botlar yok edilir.

bot_stop 1 : Takımlara atılan tüm botlar hareketsiz kalır.

bot_place 1 : Silahla hedef alınan noktaya bot atanır.

bot_all_weapons : Her bot silah kullanabilir.

bot_allow_grenades : Botlar el bombası kullanır.

bot_allow_machine_guns : Botlar makineli tüfek kullanır.

bot_allow_pistols : Botlar tabanca kullanır.

bot_allow_rifles : Botlar tüfek kullanır.

bot_allow_rogues : Botlar MP kullanır.

bot_allow_shotguns : Botlar pompalı kullanır.

bot_allow_snipers : Botlar AWP kullanır.

bot_allow_sub_machine_guns : Botlar SMG kullanır.

bot_kick : Tüm botlar kick olur.

bot_pistols_only : Botlar sadece tabanca kullanır.

bot_knives_only : Botlar bıçak kullanır.

Not: Kodların sonuna 0 eklenir ise o özellik kapanır, 1 eklenir ise o özellik açılır.

Şeklindedir. Bu kodları kullanarak, oyun içerisinde bot özelliğinden faydalanarak, çok daha keyifli bir oyun deneyimi yaşanabilir.

CS GO Public Server Kodları

Counter Strike oyunu, dünyanın her yerinde oyun tutkunlarının en çok tercih ettiği oyunların başında geliyor. Son derece geniş özelliklere sahip olan CS GO oyununda oyuncuların ihtiyaçlarına ve isteklerine özel seçenekler sunulmaktadır. Bu çerçevede de CS GO oyununda public ve private server seçenekleri oyunculara sunulmaktadır. Daha kişiselleştirilmiş bir oyun deneyimi arayanlar için geliştirilmiş olan bu server seçenekleri sayesinde oyuncular, çok daha keyifli bir oyun deneyimi elde ediyor. CS GO public server seçeneği de bu konulardan birisidir. Özellikle de public server sayesinde yönetimin daha kişisel olduğu bir server oluşturulabilmektedir. CS GO Public Server içerisinde özel CS GO hile kodları ile çok kolay bir şekilde farklı özellikleri açıp-kapatmak mümkün oluyor. Temel olarak günümüzde sunulan public server ve private server seçeneklerini ayıran temel bir unsur bulunmaktadır. Bu unsur ise public serverlerin ücretsiz olması, private serverlerin ücretli olmasıdır. Bu iki ayrım serverlerin niteliklerinde önemli seviyede değişiklik gösteriyor. Böylelikle oyuncular, oyun alışkanlıklarına ve oyun deneyimlerine göre istedikleri CS GO serveri içerisinde yer alarak, kendi açısından en keyifli oyun deneyimini yaşayabiliyor.

Günümüzde geliştirilmiş olunan CS GO public server kodları sayesinde CS GO hile kodları özel public serverler içerisinde de değerlendirilebiliyor. Daha özellikli bir CS GO Public server oluşturmak isteyenlere yönelik olarak;

mp_autokick : AFK klan ya da FF uygulayan oyuncuların açılmasını ve kapatılmasını sağlar.

mp_buy_during_immunity : Hangi oyuncular için satın alım süresinin aktif olacağını belirler.

mp_c4timer : Haritada C4 patlatma sürelerini belirler.

mp_disable_autokick : Otomatik atama özelliği deaktif olur.

mp_friendlyfire : Terörist ve Anti terörist takımlarında kendi içinde takım arkadaşını öldürme özelliğini açar ve kapatır.

mp_respawnwavetime_ct :  Anti terörist takımı için ‘respawn’ süresi belirler. mp_respawnwavetime_t :  Terörist takımı için ‘respawn’ süresi belirler.

mp_respawn_immunitytime : Respawn sonrası dokunulmazlık süresini ayarlar. mp_respawn_on_death_ct : Anti terörist takımına ‘respawn’ oluşturur.

mp_respawn_on_death_t :Terörist takımına ‘respwan’ oluşturur.

mp_scrambleteams : Anti terörist ve terörist takımlarında karıştırma yapar ve oyunu baştan alır.

mp_switchteams : Anti terörist ve terörist takımlarında değişim ve yenileme yapar.

mp_timelimit : Harita sürelerini düzenler.

sv_alltalk : Konuşma kısmı için 1 değeri uygulanırsa tüm oyuncular birbirleri ile görüşebilir.

sv_voiceenable : Oyuncuların mikrofon aracılığı ile oyuncuların birbirleri ile konuşma özelliğini acır ve kapatır.

CS GO Silah Hile Kodları

CS GO oyunu demek silah demektir. Yani her oyuncu rakiplerine karşı üstünlük sağlayabilmek için daha güçlü ve daha özellikli silahlara sahip olmak ister. İşte bu noktada CS GO hile kodları oyuncuların daha kolay bir şekilde daha üstün özellikli ve daha güçlü silahlara ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte CS GO server içerisinde oyuncuların rakipleri ile hangi tip silah ile mücadele etmek istediklerini ayarlayabilmelerine yardımcı olmaktadır. Yani rakipler arasında önceden yapılan anlaşmalar çerçevesinde tüm oyuncular tek bir silah tipini kullanır. Böylelikle rekabet ortamının daha uygun şartlarda oluşturulabilmesi sağlanabilmektedir. CS GO server içerisinde kullanılan hile kodları sayesinde oyuncular, farklı silah tiplerine daha kolay şekilde ulaşabiliyor. Normal şekilde oyun içerisinde üstün özellikli silahların alınabilmesi için oyuncuların rütbelerini ilerletmeleri ve tabii ki mücadeleler sonucunda elde ettikleri gelirlerini biriktirmeleri gerekir. İyi ve güçlü bir silaha sahip olabilmek için oyuncuların çok uzun süre para biriktirmesi gerekir. Çünkü bu silahlar oyun içi satın alımlarda oldukça yüksek ücretlere tabidir. Ancak CS GO silah hileleri ile son derece pratik bir şekilde en güçlü ve en kaliteli silahları saniyeler içerisinde alabilmek mümkün olabilmektedir.

CS GO hile kodları ile birlikte oyuncular, ‘Birincil Silahlar’ ve ‘İkincil Silahlar’ şeklinde ayrılmaktadır. Bu silahların güç kapasitelerine ve fonksiyonlarına göre değişkenlik göstermektedir. Buna göre silah tipine göre hangi CS GO hile kodları girilmesi gerektiği ve hangi kodla hangi silahın alınabileceğinin ayrıntılı listesi ise birincil silahlar için;

give weapon_m4a1_silencer : M4A1 S (SILENCER) silahı alır.

give weapon_m4a1 : M4 silahı alır.

give weapon_ak47 : AK-47 silahı alır.

give weapon_aug : AUG silahı alır.

give weapon_awp : AWP silahı alır.

give weapon_bizon : PP-Bizon silahı alır.

give weapon_famas : FAMAS silahı alır.

give weapon_g3sg1 : G3SG1 silahı alır.

give weapon_galilar : Galil AR silahı alır.

give weapon_m249 : M249 silahı alır.

give weapon_mac10 : MAC10 silahı alır.

give weapon_mag7 : Mag-7 silahı alır.

give weapon_mp7 : MP7 silahı alır.

give weapon_mp9 : MP9 silahı alır.

give weapon_negev : Negev silahı alır.

give weapon_nova : Nova silah alır.

give weapon_scar20 : SCAR-20 alır.

give weapon_sg553 : SG553 silahı alır.

give weapon_ssg08 : SSG08 silahı alır.

give weapon_ump45 : UMP silahı alır.

give weapon_xm1014 : XM1014 silahı alır.

Şeklindedir. İkincil silahlar için kullanılabilecek hile kodları ise;

give weapon_deagle : Deset Eagle silahı alır.

give weapon_elite : Çift Baretta silahı alır.

give weapon_fiveseven : Five-Seven silahı alır.

give weapon_glock : Glock-18 silahı alır.

give weapon_hkp2000 : P2000 silahı alır.

give weapon_tec9 : Tec-9 silahı alır.

Şeklindedir. Oyun içerisinde kullanılabilecek farklı tip bombalar bulunur. Bu bombalar için diğer askeri teknik teçhizat için kullanılabilecek CS GO hile kodları ise;

give weapon_hegrenade : El Bombası verir.

give weapon_c4 : C4 bombası verir.

give weapon_flashbang : Flaş Bombası verir.

give weapon_incgrenade : Yanıcı Bomba verir.

give weapon_molotov : Molotof verir.

give weapon_smokegrenade : Sis Bombası verir.

give weapon_taser : Zeus verir.

Şeklindedir.

CS GO Oyun Modları İçin Kullanılabilecek Hile Kodları

Counter Strike Global Offensive oyununda özel rekabetçi ve farklı mod özellikleri bulunuyor. Bu mod özellikleri sayesinde çok daha keyifli ve çok daha kaliteli bir oyun deneyimine ulaşılabiliyor. Oyunda oynanış tarzının değiştirilmesine ve böylelikle CS GO oyununun tam olarak kişisel deneyim ve oynanış alışkanlıklarına göre şekillendirilebilmesi mümkün oluyor. Böylelikle oyuncular, her platformda olduğu gibi CS GO oyununda da keyifli bir oyun deneyimi yaşayabiliyor. Bu özellikleri sağlayan CS GO hile kodları sayesinde oyun içi istatistikleri daha kolay bir şekilde görebilme, oyuna yeni özellikler kazandırabilme imkanına sahip olunabiliyor. Ekran özelliklerinin daha geniş veriler barındırması ve bu şekilde de daha profesyonel mücadelelerin gerçekleştirilebilmesi sağlanabiliyor. Çünkü oyuncular, oyun sırasında mevcut istatistikleri ve durum tablolarını anlık olarak görebiliyor. Böylelikle oyunun gidişatı ve güncel durumu ile ilgili olarak daha teknik ve daha profesyonel bilgilere sahip olabiliyor. Bu bilgilere sahip olunması da oyuncuların çok daha başarılı bir şekilde kendi stratejilerini geliştirebilmelerine yardımcı olmaktadır.

Çeşitli özelliklerin açılıp, kapatılabilmesine yardımcı olan CS GO rekabetçi oyun ve daha farklı mod seçenekleri açılabiliyor. Oyuncuların oyun tarzlarına göre bu özellikleri söz konusu CS GO hile kodları yardımı ile kolay bir şekilde açıp, kapatabilmeleri mümkündür. Böylelikle son derece keyifli ve daha özel bir oyun deneyimi yaşayabiliyor. Bu noktada CS GO rekabetçi ve diğer oyun modları için kullanılabilen kodlar arasında;

net_graph 1 :  Bağlantı durumu ve FPS değeri izlemeyi açma.

cl_showfps 1 : FPS değerleri ekranda sol üstte yer alır.

scr_conspeed :  Konsolda daha hızlı ve daha yavaş açma özelliği kullanılır. Bu noktada kullanılabilecek en fazla değer ‘9999’ şeklindedir.

scr_centertime :  Oyunda çıkan yazıların ekranda kalma süresini belirler.

hud_centerid 1 : Hedef alınan oyuncunun nicki üzerinde yazar.

hud_fastswitch 1 : Slotta bulunan silahı hızlı seçer.

hud_deathnotice_time : Takımlarda ölen kişilerin nicklerinin ne kadar süre yazacağını belirler.

con_color : Ekran ve konsol yazılarının renklerini ayarlar.

Gibi kodlar yer alır. Bu kodlar ile oyunu daha özel hale getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

15 Yorum

  1. Geri bildirim: CS Go Kan Silme Kodu
  2. Geri bildirim: Cs Go Wall Hack Kodu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir