Clash Of Clans Hızlı Gelişme Yöntemi

Clash of Clans oyunu, birçok savaş oyunu sever tarafından oynanılmakta olan ve aynı zamanda oldukça beğenilen popüler oyunlar arasında yer almaktadır. Bu oyunun kategorisi sadece savaş değil, aynı zamanda stratejidir. Bir planlar doğrultusunda ordunuzu yönettiğiniz bu oyunda, karşı ordulara savaş açarak onları yenmeniz gerekmektedir. Tabi ki bu durum sanıldığı kadar kolay olan bir durum değildir. Karşı bir orduya savaş açmazdan önce, kendi ordunuzu bu savaşa hazır bir hale getirmeniz oldukça önemli bir etken olacaktır. Eğer savaşı kazanmak istiyorsanız, ordunuzun temelinin oldukça sağlam olması gerekecektir. Clash of Clans oyununda hızlı gelişim göstermek istiyorsanız, vereceğimiz taktikleri uygulamanız son derece önemli bir etken olacaktır.

Clash Of Clans Hızlı Gelişme Yöntemi  

Öncelikli olarak oyunu akıllı cep telefonunuza indirerek bir hesap oluşturmanızın ardından, ordunuzda yer alan mülkleri yükseltmeniz önemli bir etkendir. Bu mülkler arasında en önemli olanı ise hiç şüphesiz belediyedir. Önceliğinizi belediyeye vererek, sadece belediyenin seviyesini yükseltmeye bakmanız çok önemli olacaktır. Size karşı savaş açan düşmanlar, bu belediyenin seviyesinin yüksek olmasından ötürü yüksek ihtimalli olarak savaşı kaybedecektir. Birçok Clash of Clans oyuncusu, oyuna başladığı andan itibaren asker seviyesini yükseltme gibi durumlarla uğraşmaktadır. Oysa ki önceliği belediyeye vermek, asker seviyesinden çok daha önemli bir durumdur. Belediyenizi yeteri miktarda kadar yükseltmenizin ardından, artık farklı işlemler yapmanız, yani ordunuzu çok daha güçlü bir hale getirmeniz gerekecektir.

Belediyeyi yükseltmenizin ardından, artık asker sayınızı yükseltmeniz gerekecektir. Unutmayın, asker seviyesi değil, asker sayısı yükseltilecektir. Asker sayısı ne kadar fazla olursa, ordunun gücü bir o kadar fazla artış gösterecektir. Rakiplerinizin bir miktar üstüne çıkacak bir biçimde asker sayısına ulaştığınız andan itibaren, artık yapmanız gereken işlemlerin başında, asker seviyesini yükseltmek olacaktır. Asker seviyelerini hızlı bir şekilde yükseltmek neredeyse imkansızdır. Ancak siz sabrınızdan ödün vermeyerek, arada sırada sizden daha güçsüz bir durumda olduğunu bildiğiniz ordulara karşı savaş açabilirsiniz. Bir orduya savaş açmadan önce, o ordunun asker durumuna, köyün inşa durumuna, kısacası köy ile alakalı tüm bilgileri gözden geçirerek analiz etmeniz gerekecektir.

Bu analizleriniz sonucunda, analiz ettiğiniz köye saldırıp saldırmama kararını kolayca alabilirsiniz. Ancak unutmayın, siz tüm bu işlemleri sağlarken, ordunuz ani bir baskın yiyerek saldırıya uğrayabilir. Bu tip durumlarda yapılacak pek bir durum yoktur, fakat savaş esnasında dilerseniz asker sayınızı arttırabilmeniz de mümkün durumdadır.

 

İşte, verdiğimiz bu bilgiler doğrultusunda ordunuzu çok daha hızlı ve kolay bir biçimde geliştirebilme imkanına sahipsiniz. Tekrardan hatırlatmamızda fayda var ki, bir orduya savaş açmadan önce iyi bir şekilde analiz yapmanız gerekecektir. Olası bir mağlubiyette, tüm askerlerinizi kaybedebileceğinizi unutmamanız gerekecektir. Tüm bu bilgileri göz önünde bulundurarak savaşa girmeniz çok daha etkili bir yol olacaktır.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir