Büyük Beden Kadınlar İçin En İyi Baskılar ve Desenler

Büyük Beden Kadınlar İçin En İyi Baskılar ve Desenler

Bir kıyafet doğru seçildiğinde, uygun kombinlendiğinde ve iyi bir stil verildiğinde moda mükemmelliğine ulaşılır. Başka bir deyişle, doğru desenleri, baskıları ve parçaları bir araya getirerek  mükemmel bir stil yaratabilirsiniz. Bu yazımızda, büyük beden kadınlar için en iyi baskı  ve desenler hakkında bilgiler vereceğiz. Desenler ve baskılar uygun şekilde kombinlendiğinde şık bir stil elde edilebilir . Bu konuyla ilgili yanılgıları da paylaşacağız.

Örneğin, genel olarak yatay şeritlerin büyük bedenli kadınlar için tercih edilmemesi gerektiğini düşünülürken, dikey çizgilerin ise her zaman iyi bir seçim olduğu söylenir. Ancak, bu doğru değil. Her şey, bir araya getirilen kıyafetlerin doğru olarak tam kombinasyonuna bağlıdır.

Büyük Beden Kadınlar İçin En İyi Baskılar ve Desenler

 

Büyük Beden Kadınlar için Dikey Şeritler

Konuya dikey çizgilerle başlayacağız. Her şeyden önce, dikey olarak çizgili her desenin daha ince ve şirin görünmenize yardımcı olamayacağını belirtmeliyiz. Dikey çizgiler tercih edecekseniz merkezdeki tek bir büyük şeritten yapılmış tek bir zıt çiftlemeye odaklanmanızı öneririz. Bu, tek şeride dikkat çekecek ve böylece daha ince görünmenin etkisini yaratacaktır. Aksine, birden çok çizgili seçenek, gözlerin giysi üzerindeki çeşitli yerlere çekilmesi durumunda ters etki yapabilir. Bu renklere iki veya daha fazla renk tonu ekleyebilir, merkeze yerleştirilen bir renk tonu ve giysinin geri kalanı ile doğal olarak daha ince görünmenizi sağlayacak daha koyu nötr bir renkle tamamen canlı bir renk kontrastı oluşturabilirsiniz.

Büyük Beden Bayan Yatay Çizgili

Yatay çizgiler durumunda, bilinenden tamamen farklı bir fikrimiz var. Vücudunuzun ortasına iki büyük şerit yerleştirmek, vücudunuzu kabaca iki bölüme ayırır ve bu her zaman iyi bir sonuç vermez . Ancak birden fazla çizgisi varsa, figürünüzü en iyi açılardan vurgulayarak daha uzun ve daha ince görünmenize yardımcı olacaktır.

Büyük Beden Kadınlar için Diğer Baskı ve Desenler

Büyük bedenli bayanlar için son derece iyi olan  diğer baskılar orta büyüklükteki baskı ve desenlerden oluşan kumaşlardır. Çok küçük baskılar istemezseniz kesinlikle büyük baskılar tercih etmeyin, çünkü vücudu düzensiz gösteren garip şekillerde bölerler. Bu nedenle, sevimli küçük ve orta boy çiçek desenleri neredeyse her zaman harika görünüyor, ayrıca leopar desenler de iyi bir seçimdir. Ayrıca, gözlerin dikkatini dağıtacak ve tek bir odak noktasına getirebilecek kıyafetinize uyumlu takılarla, desenli kombininizi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz.

Büyük Beden Kadınlar İçin En İyi Baskılar ve Desenler

Özellikle renkli çiçeklerin bazı vurguları iyi bir tercih olurken, bulanık desenler de büyük beden kadınların kumaş seçimlerinde oldukça çok tercih edilir. Öte yandan, kareli desenler gibi katı kalıplardan da kaçınmalısınız.

Kullanabileceğiniz bir diğer harika numara ise, baskıların konumunu doğru seçmektir. Baskılarla tamamen kaplanmış seçenekler gerçekten tavsiye edilmez. Bileklere, kollara, bele veya yakaya uygulanan baskılar çok daha etkili ve şıktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir