Apple yardım / şikayet / destek telefon numarası

Günümüzde hem bilgisayar hem de mobil akıllı cihaz teknolojisinin gelmiş olduğu gelişim seviyesinin en önemli faktörü konumunda bulunan Apple, dünyanın en büyük ve en değerli teknoloji şirketidir. Her ürününün piyasaya çıkışı öncesindeki ön satış aşamasından itibaren çok yoğun ilgi gördüğü ve heyecanla beklendiği bir şirket olarak teknoloji dünyasına yön veren Apple’ nin hem bilgisayar hem de mobil cihaz alanlarındaki teknolojik yenilikleri teknolojinin gelişimine yön veriyor. Son derece gelişmiş teknolojik özellikleri ile dikkat çeken cihaz ve ürün gruplarına sahip olan Apple’ nin ilk adı Apple Computer olarak biliniyor. Ancak ilerleyen teknolojiyle birlikte mobil cihaz teknolojisinde ve diğer medya araçları konusundaki ürün grupları ile ürün yelpazesini fazlasıyla genişletti. Bu nedenle de günümüzde Apple teknoloji şirketi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Macbook, İpad, İphone, İpod gibi günümüzün en ileri teknolojilerini barındıran ve birbirinden kaliteli olan cihaz ve ürünleri ile dünya genelindeki en yüksek piyasa hacmine sahip olan Apple tarafından son derece kaliteli bir destek hizmeti sunuluyor. Günümüzde Apple ürünlerini kullanan kişiler Apple yardım servisi ile kolay bir şekilde her türlü konuya ilişkin olarak profesyonel ve hızlı yardım alabilme şansına sahip olabiliyor.

Kendisine özel bir teknoloji mimarisinin yanı sıra kullanıcılarına ürün ve hizmetler konusunda kendi işletim sistemi ve yazılımları ile yanıt veriyor. Yani günümüzde MacOS ve MacOS mobil işletim sistemi gibi kendi teknolojisiyle uyumlu özel yazılımlar kullanan Apple şirketi her zaman tüketicinin en yüksek kalitedeki ürün ve hizmete ulaşabilmesine yardımcı oluyor. Bu sebeple de günümüzde son derece yoğun şekilde kullanımı gerçekleştiriliyor. Ancak teknolojinin söz konusu olması sebebi ile günümüzde Apple ürünlerinin kullanımının artış gösteriyor olması, görülen sorunlarında daha yüksek yüzdeli olmasına neden oluyor. Ancak Apple yardım hattı ile kolay bir şekilde yaşanan sorunlara yönelik hızlı ve kolay bir şekilde yanıt alabilme şansı bulunuyor.

Apple Müşteri Hizmetleri

Dünya genelinde çok az ülkede satışı gerçekleştirilmeyen bir teknoloji devi olarak dünyanın en çok kullanılan ürünlerinin satışını gerçekleştiren Apple’ nin birbirinden kaliteli ürünleri, dünya genelinde teknolojinin gelişimine yön veriyor. Dünyanın her yerinde kullanıcıların stabil, kaliteli ve profesyonel teknoloji kullanım potansiyeline sahip olmasını sağlayan Apple şirketi aynı zamanda da son derece aktif ve kaliteli bir müşteri hizmetlerine sahiptir. Apple yardım ve destek hattı sayesinde Apple’ nin tüm ürünlerinin kullanımında yaşanan sorunlar için hızlı, kaliteli ve güvenilir çözüm desteği alabilme şansına sahip olunabiliyor. Dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’ de de çok yoğun bir kullanım oranına sahip olan Apple’ nin Türkiye’ deki kullanıcılarına da müşteri destek hizmetleri konusunda son derece aktif ve geniş bir ağı bulunuyor. Bu kapsamda da kullanıcılar Apple Müşteri Hizmetleri destek hattı üzerinden kolay bir şekilde üründeki sorun ya da merak ettikleri ile ilgili olarak bilgi alabilme şansına sahip olabiliyor.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketi Apple Türkiye teknik destek numarası aracılığı ile kolay bir şekilde Türkiye’ de de Apple kullanıcıları yaşadıkları sorunlar için çözüm desteği alabiliyor. Türkiye Apple müşteri hizmetleri numarası ise 00 800 448829878 şeklindedir. Kullanıcılar, Apple teknik destek numarası üzerinden aramalarda bulunarak, kullandıkları Apple ürünlerinde yaşadıkları yazılımsal, donanımsal ya da aksesuar ürünleri arıza ve sorunları ile ilgili olarak destek alabilme şansına sahip olabiliyor.

iTunes Store Destek Servisi

Kullanıcıların son derece yoğun şekilde kullanmakta oldukları iTunes Store ile ilgili olarak her türlü konuda kolay bir şekilde talepte bulunabilmektedir. Apple Türkiye Mağazası resmi adresinde yer alan Apple online destek servisi her türlü konuya ilişkin olarak kullanılabilmektedir. Kullanıcılar Apple ürünleri ile ilgili olarak garanti ve onarım hizmetlerinin hepsine bu online destek servisi üzerinden ulaşabilme şansına sahip olabiliyor. Kullanıcılar mevcut oldukları noktadan Apple yetkili kişisi ile görüşme gerçekleştirmek istiyorsa Apple’ nin ‘getsupport.apple.com’ adresinde yer alan online destek/canlı destek servisini kullanabilir. Kullanılan tüm cihazlara ilişkin olarak bu servis üzerinden iletişime geçebilme şansı bulunmaktadır. Bu servis üzerinde Apple kullanıcıları tarafından Mac, iPhone, iPad, Apple Watch, Apple Kimlik, İpod, Apple TV, AirPods, Apple uygulama ve yazılımları ile ilgili olarak tüm ihtiyaç duyulan destek hizmetlerine Apple online destek hizmetleri ile ulaşılabiliyor.

Apple Destek Numarası

Online destek hizmetlerinin yanı sıra Türkiye’ deki kullanıcılarına yönelik olarak Türkçe dil desteği ile profesyonel ve resmi çözüm hizmetleri sağlamakta olan Apple firmasının, Apple destek numarası ile kolay bir şekilde tüm sorunlar için hızlı ve pratik yanıtlar alınabiliyor. Kullanıcıların Apple ürünlerine ilişkin olarak satış desteği ihtiyaçlarının oluşması durumunda Apple’ nin tüm ürün, yazılım ve aksesuarları ile ilgili olarak destek hizmetleri sağlanmaktadır. Günümüzde tüketiciler 7/24 kesintisiz olarak Apple Destek Hattı aracılığı ile satış işlemlerine ilişkin olarak bilgi ve yardım alabiliyor. Kullanıcılar Apple satış destek hizmetleri içine 7 gün 24 saat kesintisiz olarak ‘00800 448 829 873’ numaralı çağrı merkezi aracılığıyla ulaşabiliyor. Ayrıca Apple satış destek hizmetleri ‘0 216 282 15 11’ numaralı sabit telefon numarası üzerinden de kullanıcılara sunulmaktadır.  Kullanıcılar her iki numara da haftanın her günü 24 saat kesintisiz olarak ve tamamen ücretsiz şekilde arayabilme şansına sahip olabiliyor.

Apple satış destek numarası üzerinden tüketiciler Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe Cuma günü haftanın tüm iş günlerinde sabah 09.00 ile akşam 20.00 saatleri arasında telefon ile iletişim kurabilme şansına sahip olabiliyor. Kullanıcılar ve tüketiciler Apple satış destek numarası üzerinden yetkili kişilerle görüşmeler sağlayabiliyor.

Apple Kurumsal Müşteri Destek Numarası

Türkiye’ de de, tüm dünyada olduğu gibi kurumsal firmalar, devlet kurumları veya profesyonel destek almak veya satın alım amacı ile erişim sağlamak isteyen kullanıcılar tarafından da Apple yardım ve satış destek numarası ‘00800 448 829 875’ numaralı çağrı merkezi numarası aranabilmektedir. Bunun dışında yine sabit numarası ‘0 216 282 15 12’ numara üzerinden de destek alabilme şansına sahip olabiliyor. Söz konusu numaralar aracılığı ile de Apple firması tarafından kurumsal müşterilere, kurumsal hizmetler ve finansal çözümler, takas temeline hizmet numarası olarak erişim sağlayabilme şansına sahip olabiliyor.

Günümüzde Apple son derece gelişmiş Ar-Ge, üretim ve çalışma potansiyeli ile teknolojinin her kademesinde yer alıyor. Bu kapsamda da günümüzde Apple şirketi tarafından eğitim destek hizmetleri de sağlanıyor. Bu çerçevede de dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’ de de öğrenci, öğretmen ya da eğitimci olan kişiler tarafından Apple Store veya eğitim sayfası üzerinden destek alabilme şansı bulunuyor. Bu kişiler Apple eğitim programlarına ilişkin olarak bilgi alma ve başvuru gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Bu noktada Apple eğitim destek hizmetlerine ilişkin olarak bilgi almak ve başvuruda bulunmak amacı ile vatandaşlar tarafından ‘00800 448 829 873’ numaralı çağrı merkezi ya da ‘0 216 282 15 11’ numaralı sabit telefon numarası üzerinden yardım alabilme şansına sahip olabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir