2021 Adana Evde Ek İş İlanları

Yaşam şartlarının zorlaşmasına bağlı olarak aldığınız maaş yetersiz gelebilir. Eğer böyle bir sorun yaşıyorsanız ek iş yapmak, en mantıklı seçim olacaktır. Üstelik ek işi evinizde, oturduğunuz yerde yapabilirsiniz. Böylece hem evinizde zaman geçirecek, hem de para kazanacaksınız. Adana şehrinde evde ek iş ile merak ettiğiniz bütün detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Adana Evde Ek İş Veren Firmalar

adana evde ek iş veren firmalar

Birçok firma, maliyetlerini düşürmek için bazı işlerini evde yapacak kişilere dağıtıyor. Bu işler genellikle basit olup, herhangi bir bilgi gerektirmiyor. Ancak sürekli aynı işin tekrarlanması şeklinde olduğu için çalışanların sabırlı olması son derece önemlidir.

Ev ek iş ilanları Adana için incelendiğinde, çok sayıda farklı seçenek olduğunu göreceksiniz. Buradaki firmaların çalışma şekli genellikle gerekli malzemeyi belli bir depozito karşılığında teslim etmesi ve iş bitiminde hem depozitoyu hem de ücreti vermesi şeklindedir. Bazı firmalar ise depozito almadan gerekli malzemeleri verir.

Adana kentindeki evde ek iş veren firmalar arasından güvenilir olanlarının tercih edilmesi gerekir. Her firmanın güvenilir olduğunu söylemek zordur. Bazı firmalar, yüksek depozito bedelleri talep ederek sizi dolandırmayı dahi deneyebilir. Bazıları ise düşük ücretler ile emeğinizi sömürebilir. Bu hususlara dikkate ederek firma seçimi yapmanız gerektiğini asla unutmayın.

Evde Ek İş İlanları Adana

adana evde ek iş
AW028393

Evde ek iş ilanları Adana, sürekli olarak yenilenmekte ve listeye yeni işler dahil olmaktadır. Ancak söz konusu işlerin genel olarak birkaç kategoride sınırlandırılması mümkündür. Bunları ve bunların nasıl yapıldığına ilişkin detayları sizler için derledik:

Evde Paketleme İşi

Bilindiği gibi Adana, Türkiye’nin en büyük sanayi bölgelerinden birisidir. Burada üretim yapan firmaların bir kısmı, paketleme işlerini evde yaptırmaktadır. Bardak, sabun ve benzer ürünlerin paketlemesi yaparak evde ek gelir elde edebilirsiniz. Günde 3-4 saat çalışarak, ayda 1200-1500 TL arasında gelir elde etmeniz mümkündür.

Evde Tespih Yapma İşi

Adana’daki evde ek iş seçeneklerinden birisi de tespih yapmadır. Bu iş için firmalar size gerekli malzemeleri verir. Daha sonra ise adet başına ödeme yapar. Her tespih için ortalama 40 kuruş civarında ödeme yapılır. Tespihin türüne göre rakam artabilir. Düzenli bir şekilde tespih yaparak ayda 1.500 TL seviyelerinde ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Davetiye Katlama İşi

Davetiyeler, matbaalarda üretilir. Ancak üretimleri sırasında katlanmazlar. Bunun için firmaların kendilerinin el ile katlama yapması gerekir. Bu ise çok fazla zaman aldığı için tercih edilmez ve katlama işi genellikle evlere verilir. Oldukça basit bir iş olan davetiye katlamada, her davetiye için 10-15 kuruş arasında ücret alınır. Sürekli iş olması halinde 1.500 TL’nin üzerinde rakamlar elde etmek mümkündür.

Evde Bileklik Yapma İşi

Tespih yapmaya oldukça benzeyen bir iştir. Malzemeler hazır olarak gelir ve bileklikleri nasıl yapacağını anlatılır. Daha sonra anlatılana göre bileklikleri yapar ve adet başına 25-35 kuruş gibi bir rakam kazanırsınız. Düzenli olarak bu işi yaparak aylık bazda 1.500 TL seviyesinde gelir elde etmeniz mümkündür.

Adana’daki evde ek iş veren firmalar genel olarak burada bahsedilen alanlarda iş verir. Yukarıda geçen rakamlar ortalama olup, farklı unsurlara göre değişkenlik gösterebilir. Evde yapılacak işler genellikle kolaydır ve zorlanmadan yapabilirsiniz. Ancak bunlar için zaman ayırmanız ve sabırlı olmanız gerekir. Çünkü sürekli aynı işlemi tekrarlamak, bir noktadan sonra ciddi can sıkıcı hale gelebilir. Düzenli ve tatminkar bir rakam kazanmak için günlük en az 3-4 saatinizi bu işe ayırmanız gerektiğini unutmayın. Ayrıca bunların devamlılığı konusunda zaman zaman sorunlar olabilir. Bundan dolayı evde yapılacak işleri, ek iş olarak kabul edin ve gerçek işinizin yerine geçmesine izin vermeyin.

Not : Aşağıdaki alandan bizlere, kendiniz hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz. İşveren ziyaretçilerimiz bu mesajları okuyup dönüş yapabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir