2020’de Çıkan En İyi PC Oyunları

Teknolojik yenilikler hayatın merkezinde kendisine yer bulmaya devam ediyor. Dünyanın her yerinde artık her yaş grubundan kişinin gündelik yaşantı içerisinde son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanmakta olduğu bilgisayar teknolojileri ile her işlem daha basit şekilde yapılabiliyor. Ayrıca zengin medya ve eğlence dünyası ile fark yaratmakta olan bilgisayar teknolojileri, oyun anlayışının da tümüyle değişmesine neden oluyor. Her yaş grubundan oyun tutkununa hitap eden binlerce PC oyununa kolay bir şekilde erişilebiliyor olması, boş vakitlerinin çok keyifli bir şekilde değerlendirilebilmesine yardımcı oluyor. Özellikle de 2020’ de çıkan en iyi PC oyunları ile oldukça keyifli ve kaliteli bir oyun deneyiminin yakalanabilmesi mümkün oluyor. 2020’ de çıkmış olan birbirinden kaliteli görsellikleri ile dikkat çeken PC oyunlarından oluşturduğumuz listemiz ile oyun keyfinizi çok daha özel bir hale getirebilirsiniz.

Son derece gelişmiş grafikleri, daha özgür oyun deneyimi gibi özellikleri ile dikkat çekmekte olan 2020’ de piyasaya sürülmüş olan PC oyunları oldukça yoğun şekilde ilgi görüyor. Özellikle de 2020’ de çıkan en iyi PC oyunları ile tam oyun anlayışınıza ve oyun deneyiminize göre etkili bir oyun deneyimini yakalayabilirsiniz. Her ne kadar daha önceki yıllara nazaran oyun sektörünün daha kısıtlı ve sınırlı geçtiği bir yıl olsa da 2020’ de piyasaya sürülen bazı kaliteli oyunlar, tüm senenin oyun dünyası açısından kurtulmasını sağladı. Bu kapsamda 2020 yılında piyasaya sürülmüş olunan en güncel oyun ve grafik teknolojisinin barındıran oyunlar arasında PC uyumluluğu olanları kolay bir şekilde listemiz içerisinden inceleyebilirsiniz.

Celeste PC Oyunu

Günümüzün en çok oynanan oyunları arasında yer alan Celeste PC oyunu, 2020’de çıkan en iyi PC oyunları listesinde yer alıyor. Dünyanın her yerinden çok yüksek oyuncu sayısına sahip olan Celeste oyunu, Süper Meat Boy’ un ardından piyasaya sürülmüş olunan en kaliteli ve en başarılı platform oyunlarının başında geliyor. Bu neden ile de henüz oyunu oynamamış olan oyun tutkunlarına kesinlikle öneriyoruz.

Return of The Obra Dinn PC Oyunu

PC uyumluluğu 2020’ ye damga vuran dijital bilgisayar oyunlarından birisi konumunda bulunan Return of the Obra Dinn oyunu, 2020’ de çıkan en iyi PC oyunları arasında kendisine yer buluyor. Dünya genelinde büyük bir furya yaratarak, adeta bilgisayar oyunları dünyasının efsanelerinden birisi haline gelmiş olan Papers Please oyununun ardından, mevcut yapımcıları tarafından piyasaya sunulan Return of the Obra Dinn PC oyunu, daha önce hiç denenmemiş olan grafik paketi ile son derece eşsiz ve oldukça özel bir oyun deneyimi sunuyor.

Dusk PC Oyunu

Bilgisayar oyunu denilince özellikle belirli bir yaş grubunun ilk aklına gelen oyun Doom oluyor. Günümüzde oyun teknolojisinin ve hatta bilgisayar teknolojisinin gelmiş olduğu noktanın temellerini oluşturan oyunlar arasında gösterilen Doom ve Quake oyunlarının tekrar palazlanış oyunu gibi lanse edilen Dusk oyunu, 2020’ de çıkan en iyi PC oyunları arasında yer alıyor. Her aşamasında yüksek sürat ve temponun her zaman en üst seviyede olduğu bir aksiyon oyunu deneyimini tüm oyun tutkunlarına sunuyor.

Thronebreaker: The Witcher Tales PC Oyunu

Dünya genelinde milyonlarca oyun tutkununu kendisine bağlamayı başaran Witcher serisinin üçüncü oyununda yer alan ve bağımlılık haline gelen oyun Gwent, tek kişilik bir senaryo üzerinden tek başına bir oyun haline geldi. Aslında 2020’de çıkan en iyi PC oyunları listesinde en fazla dikkat çeken oyunlardan birisi konumunda bulunuyor. Bu neden ile de aslında bu oyunlar arasında ilk sırada yer verilebilecek en güçlü ve en popüler oyunlardan birisi konumunda bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir