2020 Van Evde Ek İş İlanları

Van Evde Ek İş Veren Firmalar

Türkiye’nin en kalabalık 19.şehri olan Van, Doğu Anadolu bölgesinde yer alır. Nüfus bakımından Doğu Anadolu bölgesinin en büyük ilidir. 2020 Van evde ek iş ilanları başlığı altında hazırladığımız bu yazımızda sizlere Van ilinde ne tür işler yapacağınız konusunda yardımcı olacağız.

Ekonomik şartların zor olduğu bu dönemde birçok kişi para kazanmak için ek iş yapmaktadır. Yalnızca tek kişinin çalışması ile mümkün olmayan bu geçim evden ek iş ile ev hanımlarına kolaylık sağlamaktadır. Artık kapı kapı iş aramak yerine teknolojiyi kullanarak yalnızca internetten bulacağınız işleri evde tek başınıza yapabilirsiniz. Üstelik firmalar sigorta gibi giderlerden kurtulduğu için paketleme, dikiş, boncuk dizme, kolileme gibi işleri evlere vermektedir.

Tek bir maaş ile geçinmeye çalışan aileler ya da çocukları olup da onların okul masraflarına yetişemeyenler! Sizler de evden ek iş yaparak fatura vb. giderlerinizi karşılayabilirsiniz.

2020 Van Evde Ek İş Fırsatları

Doğu Anadolu bölgesinin en kabalık şehri Van’da yaşıyorsanız, evde ek iş yapmak için sizlere önerdiğimiz işleri değerlendirebilirsiniz. Van evde ek iş ilanları arasında pasta ve börek gibi yiyecek işleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra evde paketleme, katlama gibi çeşitli tekstil işleri de bu bölgelerde kazanç kapısı olmaktadır.

Van Evde Düğme Dikimi İş İlanları

Bayanların büyük ilgi gösterdiği ve firmalarında bayanları tercih ettiği düğme dikimi, çeşitli firmalar ve küçük işletmeler tarafından evlere verilen işler arasındadır. Evden ek iş yaparken mantık şudur; ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok para kazanırsınız! Bu ek işler ile aylık ortalama 1000 ila 2000 TL arasında para kazanabilirsiniz.

Van Evde Paketleme İş İlanları

Evde tarçın paketleme, cetvel paketleme, toplu iğne paketleme ve meyan kökü paketleme gibi çeşitli işleri yapabilirsiniz. Bu ürünlerin paketleme işi oldukça basittir. Günde 5 ya da 6 saatinizi bu paketleme işine ayırarak aylık 1500 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. Hiçbir özel vasıf gerektirmeyen bu işler eve koliler şeklinde gelmekte ve özel paketlere yerleştirilmektedir. Tarçın gibi miktar belirlenmesi gereken yiyeceklerde ise firmalar hassas teraziyi de evlere göndermektedir. İş teslimatını yaptıktan sonra ise yaptığınız kadar paketin ücretini firmadan alırsınız.

Van Evde Poşetleme İş İlanları

Van evde poşetleme işi 2020 yılında en çok rağbet gören işler arasındadır. Şeker ya da boncuk paketleme işinde, ürünlerin boyutlarına göre poşetler verilmekte ve yapıştırma makinesi ile bu poşetlerin ağızları yapıştırılmaktadır.

Van Evde Davetiye Katlama ve Etiket İş İlanları

Düğün, davet, nişan, kına gecesi, iş yeri açılışı, konferans gibi davetlerde kullanılan davetiyeler sizin için de kazançlı bir kapı olabilir. Eğer bu iş için internetten firma bulamıyorsanız, size en yakın matbaaya, fotoğrafçıya ya da davetiye basım yerine giderek davetiye katlama işi için başvuru yapabilirsiniz. Davetiyeler düz kağıt şeklinde ve baskılı olarak verilir. Gerekli yerlerden katlayarak zarflara yerleştirilmelidir. Yaptığınız bu işten kısa zamanda yüksek meblağlar kazanabilirsiniz.

Evde yastık doldurma, evde plastik bardak poşetleme, evde sabun paketleme ve evde okey seti hazırlama gibi işleri yine Van ilinde yapabilirsiniz. Boş vakitlerinizi değerlendirmek ve para kazanmak hem sizin özgüveninizi yükseltecek hem de kazandığınız para ile isteklerinizi karşılayabileceksiniz.

Van ve ilçelerinde ikamet eden ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve evde boş vaktini değerlendirmek isteyenler! Aşağıdaki yorum bölümünden nasıl bir iş istediğini belirtebilir ve buradan işveren firmalara anında ulaşabilir.

İlgili Makaleler

47 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir