2020 Turkcell Bedava Konuşma Paketi

Türkiye’ nin en büyük ve en önemli GSM operatörlerinden birisi olan Turkcell, en fazla aboneye sahiptir. Türkiye’ nin ve hatta dünyanın her yerinde kullanıcılarına sunduğu özel kampanyaları ve yüksek kalitesi nedeniyle tercih ediliyor. Her yerde çekmesi, güçlü internet altyapısı gibi faktörler nedeni ile tercih edilen Turkcell’ in kampanyaları da cep telefonu kullanıcılarının dikkatini çekiyor. Çok zengin kampanya ve bonus çeşitliliği bulunuyor olması nedeni ile günümüzde cep telefonu kullanıcıların kendilerine avantaj sağlayacak çok önemli fırsatlardan yararlanabilmeleri mümkün oluyor. Her yıl yenilenen kampanyaları ile her kullanım tarzına yönelik olarak mobil cihaz sahiplerine önemli avantajlar sağlıyor. Bu kapsamda da 2020 Turkcell bedava konuşma paketi kampanyaları oldukça yoğun şekilde ilgi gören kampanyalar arasında yer alıyor.

2020 Turkcell Bedava Konuşma Paketi Nasıl Kazanılır?

Turkcell’ in abonelerine sunduğu internet, SMS ve konuşma hediyeleri abonelik türüne, abone olunan pakete ve faturalı veya faturasız hat kullanıcısı olunmasına göre değişkenlik gösteriyor. Yani faturalı Turkcell abonelerine sunulan kampanyalar ile faturasız Turkcell hat kullanıcılarına sunulan kampanyalar arasında farklılıklar olabiliyor. Bu nedenle de kullanıcıların 2020 Turkcell bedava konuşma paketi fırsatlarından yararlanabilmeleri için kullandıkları Turkcell hat türüne göre belirlenmiş olan kampanyaları yakından takip etmesi gerekiyor. Geçtiğimiz yıl odluğu gibi 2020 yılı içerisinde de bol kampanyalar sunmaya devam eden Turkcell’ in en yeni bedava konuşma paketleri başta olmak üzere bedava internet paketleri ve bedava SMS paketleri gibi tüm kampanyalarına ilişkin güncel ve ayrıntılı bilgileri sitemizde sizlerle paylaşıyoruz.

Turkcell Haftalık 1000 Dakika Bedava Konuşma Paketi

Turkcell’ in faturasız hat kullanıcılarına yönelik olarak sunduğu en avantajlı bedava konuşma paketleri arasında yer alan Turkcell haftalık 1000 dakika bedava konuşma paketi, yoğun ilgi görüyor. Üstelik faturasız Turkcell hat abonelerinin, bu bedava konuşma kampanyası için herhangi bir başvuruda da bulunması gerekliliği bulunmuyor. Ancak her kampanyada olduğu gibi cep telefonu kullanıcılarının belirli şartları sağlamaları gerekiyor. Bu kapsamda da Turkcell haftalık 1000 dakika hediye kampanyası için faturasız Turkcell kullanıcılarının hattına 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapması gerekmektedir. Çünkü bu şekilde kullanıcılar Turkcell’ in Salla Kazan kampanyasından yararlanabilme şansına sahip olabiliyor.

Turkcell Salla Kazan hizmetinde kullanıcıların son 1 ay içerisinde en az 30 TL yüklemiş olması gerekliliği bulunuyor. Bu kapsamda 30 TL ve üzeri bir TL yüklemesi yapıldıktan sonra kullanıcıların Turkcell mobil uygulamasına cep telefonu numarası ve şifre bilgisi ile giriş yapmaları gerekmektedir. Buraya giriş yaptıktan sonra Turkcell Salla Kazan bölümünde telefonunu sallayarak, bedava dakika kazanabiliyor. Ancak 2020 Turkcell bedava konuşma paketi kampanyaları arasında faturasız hat kullanıcıları için en avantajlı kampanyalarından birisi olan bu Turkcell Salla Kazan haftalık 1000 dakika bedava konuşma hediyesinin garanti olmadığına dikkat edilmesi gerekiyor. Çünkü Turkcell Salla Kazan menüsünde yapılan her Cuma yenilecek şekilde haftalık 1 defa katılma hakkı olduğu Salla Kazan hizmetinde farklı hediyelerde çıkabiliyor. Yine de kullanıcılar bedava dakika olmazsa bedava internet hediyesi alabiliyor.

Turkcell Her Yöne 30 Dakika Hediye Kampanyası

Turkcell’ in yine faturasız hat abonelerine yönelik sunmuş olduğu 2020 Turkcell bedava konuşma paketi kampanyalarından birisi olan her yöne 30 dakika hediye fırsatı, tüm aboneler tarafından kullanılıyor. Faturasız hat kullanıcıları açısından çok önemli bir bedava konuşma paketi fırsatı sunan Turkcell’ in bu kampanyasına ilişkin olarak belirlemiş olduğu herhangi bir koşulu da bulunmuyor. Kullanıcılar Turkcell her yöne dakika hediyesi kampanyası sayesinde haftalık 30 dakika boyunca ücretsiz konuşma gerçekleştirebiliyor.

Faturasız hat abonelerinin Turkcell her yöne 30 dakika hediye kampanyası için cep telefonlarının kısa mesaj bölümünü açarak, mesaj kısmına ‘GEL DK’ yazmaları gerekiyor. Daha sonra bu kısa mesajı Turkcell 2222 numarasına göndermeleri gerekir. Bu şekilde Turkcell tarafından haftalık 30 dakika hediye konuşma paketi hattına tanımlanmaktadır. Üstelik faturasız hat kullanıcıları, bu kampanyaya haftanın hangi günü katılım gerçekleştirirse, gerçekleştirsin 1 hafta boyunca dakikalarını kullanabiliyor. Yani Pazar günü bile katılım gerçekleştirilse de bir sonraki pazara kadar dakikalarını kullanma hakkı bulunuyor. Yani haftanın sonu olması nedeni ile Pazar günü katılımda gece 12’ ye kadar 30 dakikanın bitirilmesi gerekliğinin ertesi gününün yeni hafta başlangıcı olmasının herhangi bir etkisi bulunmuyor. Kullanıcılar başvurularının onaylanmasından sonra 1 hafta süreyle 30 dakika bedava konuşma hakkını kullanabiliyor. Ancak Turkcell faturasız hat sahiplerinin bu kampanyanın bitiş tarihine ilişkin olarak Turkcell tarafından resmi bir açıklama veya bilgi verilmemiş olması nedeni ile dikkatli olmaları gerekir. Çünkü kampanyanın bitmiş olma olasılığı ya da yakın zamanda bitme olasılığı da bulunmaktadır.

Turkcell Sürpriz Bedava Dakika Kampanyası

Turkcell özel sürpriz kampanyaları ile de abonelerine eşsiz fırsatlar sunuyor. Özellikle de Turkcell sürpriz hediyeler kazanma fırsatı sunan çok sayıda etkinliği bulunuyor. Bu kapsamda da 2020 Turkcell bedava konuşma paketi kampanyaları dahilinde Turkcell sürpriz bedava dakika kazanma şansı bulunuyor. Turkcell aboneleri sürpriz hediye dakika kazanma şansına ulaşabilecekleri bu kampanyadan herhangi bir koşulu ise bulunmuyor. Tüm aboneler ücretsiz bir şekilde sadece tek bir kısa SMS gönderimi ile bu Turkcell hediye kazanma şansından yararlanabiliyor. Kullanıcılar Turkcell sürpriz bedava dakika kazanma şansı için cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne “SURPRIZ” yazmaları gerekiyor. Daha sonra bu kısa mesajı Turkcell “2222” numarasına göndermelidir. Bu şekilde kazanılan hediyeler otomatik olarak hatta tanımlanmaktadır. Öncelikle kazanılan hediye ile ilgili bilgi mesajı verilip, daha sonra onay mesajı ile hediyenin aktif şekilde kazanılan hediyeye göre değişkenlik gösteren süreler içerisinde kullanımı gerçekleştirilebilmektedir.

Turkcell sürpriz hediye kampanyası ile aboneler, bedava dakika kazanabilme şansına sahip olabiliyor. Ancak sürpriz hediye kampanyası olması nedeni ile gönderilen kısa mesaj ile yapılan katılımlarda şansa bedava internet ya da bedava SMS gibi hediyelerin çıkması da bedava konuşma dakikası kadar olasıdır. Yani çıkacak hediyenin ne olacağı tam olarak bilinmiyor. Kullanıcılar yaptıkları katılımlarda şanslarına Turkcell tarafından çıkartılan hediyeyi kabul etmesi gerekiyor. Yani sonuç olarak Turkcell’ in bu kampanyasından illa ki bedava dakika kazanılacağı gibi bir durum söz konusu değildir.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Son yıllarda tüm GSM operatörleri tarafından yapılan yüklediğin kadar kazan/konuş kampanyası Turkcell’ in en geleneksel kampanyalarından birisidir. 2020 Turkcell bedava konuşma paketi kampanyası kapsamında deva eden bu promosyondan tüm faturasız hat aboneleri yararlanabilmektedir. Ancak abonelerin Turkcell yüklediğin kadar kazan kampanyası için tek bir şartı yerine getirmeleri gerekiyor. Kullanıcıların faturasız Turkcell TL yükleme yapması gerekiyor. Bu noktada kazanılan hediye miktarı da yapılan Turkcell TL yükleme miktarı ile aynı olur. Yani hatta yüklenen TL miktarı değerinde TL hatlarına tanımlanmaktadır. Böylelikle örneğin 25 TL yüklemede 25 TL Turkcell hediyesi olarak alınabilmektedir. Bu şekilde 25 TL yüklemeye 50 TL’lik kullanım hakkına sahip olunabiliyor. Bu şekilde Turkcell bedava dakika veya bedava internet fırsatlarından herhangi bir kullanım koşulu olmadan yararlanabilme şansına sahip olunabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir