2020 Makyaj Trendleri

2020 ‘nin en son makyaj trendleri renklerle dolu eğlenceli bir sezonu gösteriyor. Yaz, en parlak göz farı tekniklerini kullanmak için harika bir mevsim. Bunun da ötesinde, farklı stiller denemenizi ve kirpiklerinize canlı renkler seçmenizi önemle tavsiye ederiz. İşte bu sezon denemeniz için en heyecan verici 2020 makyaj trendleri.

Renkli maskara

Renkli maskara kirpiklerinizin 2020 için ihtiyaç duyduğu temel üründür. Tek başına bile harika görünür veya renkli makyaj görünümleriyle eşleştirebilirsiniz. Her iki durumda da, kirpiklerinizdeki renk gözlerinizi ortaya çıkaracak ve  tüm ilgiyi size çekecektir. Özellikle eşsiz bir görünüm veren pastel renkler çok güzel.

2020-makyaj-trendleri
2020-makyaj-trendleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Işıltılı Göz Kapakları

Hepimiz parıltı makyajın özel günlerde kullanmak için çok güzel olduğunu kabul edebiliriz. 2020’de, normal günlerde de  ekstra bir parıltı düşünebilirsiniz. Cesur kızlar parıltıyı vurgulayıcı olarak deneyebilir.

Parlak makyaj trendleri burada bitmiyor. Parlak göz kapakları  yaz mevsiminde çok popülerdir. Kapaklardaki parlaklık, herhangi bir makyaj görünümünü destekleyebilir. Tek yapmanız gereken kapaklarınızın her yerine berrak dudak parlatıcısı uygulamaktır.  Gözler üzerinde o kadar güzel görünüyor ki kesinlikle deniyoruz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Renksiz Makyaj

Tüm  minimalist makyaj severleri memnun edecek küçük bir önerimiz var. Renksiz makyaj, adeta Instagram’da gördüğünüz tüm canlı göz farı tekniklerini protesto etmek için çıkmışlar. Bu yeni trend, makyaj yapmamış gibi  doğa makyaj tekniğine benzemez. Her şey parıldamalı ve ışıldamalı! Kremsi cilt , yumuşak kontur, neredeyse yok gibi  allık ve parlak dudaklar bu eğilim için yapmanız gerekenlerdir.

Parlak Cilt

Parlayan cilt görünümü  2020’de çok trend. Görünüşe göre toz pudraların kullanımı bu yaz daha az olacak. Yüzünüzde parlaklığa sahip  bir yanılsama yaratmak için cildinizi düzgün bir şekilde hazırlamanız ve tozlar yerine kremsi ürünler kullanmanız gereken bir tekniktir.

Vurgulu Yanaklar

Kremsi cilt ve parlak cilt gibi trendlerin yükselmesiyle, toz makyaj formülleri daha az popüler hale geliyor. Geçmiş yıllarda,kremsi allık çok azdı. Bununla birlikte, 2020’de hepimiz bu alıklara yöneliyoruz. Yanaklarınızda sadece parlak bir allık görünümü ile konturu bile atlayabilirsiniz.

vurgulu-yanaklar

Sulu boya Göz Makyajı

2020’de göz farı kullanmanın en güzel yollarından biri de göz kapaklarında  parlak tonda sulu boya benzeri göz farı kullanmaktır. Bu size tüm ilgiyi çekecektir. Bu moda dünyasında podyumlarda tercih edilen yeni bir trend. Ancak daha kullanılabilir hale getirmek için soft renkler seçilebilir veya olduğu gibi bu tekniği özel günlerde deneyebilirsiniz. Gerçekten cesur ve güzel.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir