2020 Düzce Evde Ek İş İlanları

Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Düzce, 388 bin nüfuslu bir ildir. Aile bütçesine katkı sağlamak isteyenler 2020 Düzce evde ek iş ilanları ile ek gelir sağlayarak aylık ya da haftalık olarak evde yapılabilecek işlerden para kazanabilir.

Ekonomik yönden sıkıntılı süreç geçiren Türkiye’de insanlar maddi ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına evden ek iş yaparak fatura borçlarına bir nebze olsun katkı sağlamak amacıyla çeşitli işlere yönelmektedir. Özellikle ev hanımları el becerilerini kullanarak çeşitli dikiş nakış işlerini yaparak bunları internet üzerinden satışa çıkarmakta ya da çeşitli talepler doğrultusunda farklı iş kollarını denemektedir. Emekli, ev hanımı, çalışan fark etmeksizin evde yapılabilecek işler arasından kendisine uygun bir işi tercih ederek kazanç sağlamayı amaçlıyorlar.

Özellikle büyük şehirlerde evden ek iş yapmak isteyenlerin sayısı daha fazla oluyor. Öyle ki günümüzde 388 bin nüfusa sahip Düzce ilinde de yüzlerce kişi evden ek iş yapmak istiyor. Düzce evde ek iş 2020 fikirleri hakkında bilgi almak isteyenler ve part time yapılabilecek iş arayanlar bu yazımızı detaylı olarak inceleyebilir.

Düzce Evde Ek İş İlanları

Düzce ilinde yaşayanlar da evde ek iş sektörüne katılarak işveren firmalar tarafından daha az maliyet ile tercih edilebiliyor. Evde ek iş sektöründe ciddi bir büyüme kaydeden Düzce ilinde ev hanımları evde paketleme işleri, tütün sarma, evde yemek yapımı gibi işler ile aile geçimlerine katkı sağlıyor.

Evden ek iş yapmak istiyorsanız bilin ki ne kadar iş yaparsanız o kadar para kazanırsınız. Tekstil firmalarının evlere verdiği işlerde genellikle parça başına ödeme alırsınız. Ya da haftalık, aylık olarak bu firmalar ile evden çalışabilirsiniz. Aylık ortalama 1000 TL ile 2000 TL arasında bir gelire sahip olabilirsiniz.

Düzce Evde Ek İş : Mantı ve İçli Köfte

Ev yemekleri konusunda kendinize güveniyorsanız, el becerisi ve marifet isteyen bu yemekleri yapabiliyorsanız sizde para kazanmak için mantı ve içli köfte yapabilirsiniz. Fakat gelir ve gider hesaplamasını doğru yapmalı ve alacağınız malzemeleri heba etmemelisiniz. Örneğin; 1 kilo kıymadan 50 adet içli köfte yapabilmelisiniz. İçli köfteyi de tane hesabı ile 5 TL’den satarsanız verdiğiniz emeğin karşılığını alabilirsiniz. Yaptığınız yemekleri, pastaları ya da baklavaları pastaneler ya da marketler ile anlaşarak satışa sunabilirsiniz.

Düzce Evde Kutu Katlama İşi

Firmalar evlere kutu göndererek istenilen şekilde katlamanız halinde sizlere belirli bir ücret ödemektedir. Ürün satışında kullanılan bu koliler Düzce evde ek iş ilanları ile ev hanımlarına ya da ek iş yapmak isteyenlere bir gelir kapısı olmaktadır. Genellikle bayanlara verilen kutu katlama işi evde kolaylıkla yapabileceğiniz bir iştir. Bayanları para kazanmaya teşvik eden bu ek işler eşine katkı sağlamak ve özgüvenini kazanmak açısından da oldukça işe yarıyor.

Evde yapılabilecek işler arasında kiraz paketleme, çorap dikimi ve paketleme, kına paketleme, kırtasiye ürünlerini paketleme, kürdan ve yapay çiçek paketleme gibi işler genellikle hanımlara verilerek hem iş yerleri sigorta ödemekten kurtuluyor hem de sizlerin para kazanmasına yardımcı oluyor. İlk zamanlarda zorlansanız da zamanla eliniz alıştığında bu ürünleri pratik bir şekilde hazırlayarak ilk gün ki kazancınızın üzerine kat be kat paralar ekleyebilirsiniz.

Düzce Evde Ek İş İlanları İçin;

Düzce’de ki firmaların evde ek iş arayanlar ile iletişime geçmesini amaçladığımız bu yazımızda siz de aradığınız ek işi yorum bölümünden firmalara duyurabilirsiniz. Firmalar bu kısımdan sizlere ulaşarak yorumlarınıza karşılık verecektir.

İlgili Makaleler

4 Yorum

    1. daha önce çalıştınız mı detaylı bilgi verdiğiniz de yorumlarımızı okuyan firma sahipler yorum sahiplerine dönüş yapacaklardır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir